گارانتی محصولات کاننگارانتی کانن

 گارانتی به طور کلی تعهدی است که فروشنده در خرید و فروش، در مقابل محصول و خدمات ارائه می دهد که در آن فروشنده متعهد می شود درصورت وجود مشکل در محصول فروشنده حاضر به تعمیر و تعویض کالا خواهد شد.

نقض گارانتی زمانی اتفاق می افتد که این تعهد از طرف فروشنده اجرا نشود.

دو نوع گارانتی وجود دارد:

1: ضمانت یا گارانتی صریح

2: ضمانت یا گارانتی ضمنی

گارانتي صريح

گارانتی یا ضمانت صریح، عموما ضمانتی است که از طرف فروشندگان محصول به خریداران در مورد محصول فروخته شده ارائه می دهند. این گارانتی در مورد عملکرد و میزان کیفیت محصول ارائه می شود. در این صورت اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای کیفیت و عملکردی که فروشنده اعلام کرده نباشد فروشنهد طبق اعلام خود موظف به تعویض و یا تعمیر محصول فروخته شده است. این نوع از تضمین و گارانتی توسط فروشنده به صورت یک فرم مخصوص به خریدار همره با محصول تحویل داده می شود.

اجرای گارانتی

همانطور که به آن اشاره کردیم گارانتی از سمت فروشنده به مشتری ارائه می شود. در صورت بروز هر گونه مشکل در محصول خریداری شده خریدار میتواند محصول را به منظور تعویض و یا تعمیر به مراکز گارانتی کننده محصول برده و برای تعمیر و تعویض از گارانتی خود استفاده کند. بسياري از کارخانجات و برندها نيز در تمام کشور ها مرکز مستقيم تعمير ندارند و شرکتي را به عنوان نماينده رسمي خود معرفي مي کنند که در صورت بروز هر مشکل، کاربران دستگاه خود را به اين شرکتها براي تعمير و يا تعويض ارجاع مي دهند.

نقض گارانتي

زمانی که محصول خریداری شده طبق ادعای فروشنده کار نکرد و دچار اشکال شد و فروشنده از تعویض و تعمیر آن سرباز زد در واقع نقض گارانتی اتفاق افتاده خریدار به راحتی میتواند برای پیگیری شکایت کند.

 نمایندگی کانن

نمایندگی کانن به منظور ایجاد رفاه مشتریان خود خدمات مربوط به گارانتی ماشین های اداری کانن را راه اندازی کرده است به این تریتب شما میتوانید در صورت بروز هرگونه اشکال در پرینتر کانن ، اسکنر کانن ، دستگاه کپی کانن و پرینتر سلفی کانن با گارانتی کانن تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان در زمان کوتاه مشکل شما را برطرف کنند. نمایندگی و گارانتی کانن ارائه کننده سرویس تخصصی تعمیرات و ... است. کلیه سرویس های ارائه شده در نمایندگی پرینتر کانن، به دلیل اطمینان از سطح کیفی، دارای گارانتی و ضمانت است.

در کنار گارانتی محصولات نمایندگی کانن گارانتی مربوط به خدمات ماشین های اداری کانن را نیز ارائه می دهد و دلیل آن اطمینان از سطح کیفی خدمات ارائه شده در نمایندگی پرینتر کانن و  برخورداری این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات و زبده ترین کارشناسان تعمیراست. تمامی دستگاه هایی که در نمایندگی کانن تعمیر و یا سرویس می شوند تا یک ماه شامل گارانتی تعمیرات خواهند بود.