نمایندگی پاناسونیک

 نمایندگی پاناسونیک

تاریخچه شرکت پاناسونیک(Panasonic) به 7 مارس 1918 باز می گردد ، هنگامی که کارخانه تولید لوازم خانگی الکتریکی ماتسوشیتا توسط سه نفر تأسیس شد: بنیانگذار کونوسوکه ماتسوشیتا ، همسرش مومنو ، و برادر کوچکترش توشیو ایو که بعداً به تاسیس SANYO Electric منجر شد. پاناسونیک با مأموریت کمک به بهبود زندگی مردم و کمک به پیشرفت جامعه ، در طی سالیان متمادی به موجودیتی مشغول تجارت در حوزه گسترده ای از تجارت در مرحله جهانی تبدیل شد.

در سال 2018 ، نقطه عطف قابل توجه صدمین سالگرد پاناسونیک ، تلاشهای گسترده ای در حال انجام است تا عزم ما را برای برداشتن قدم جدید به جلو با پیاده روی در پای بنیانگذار ما نشان دهد. در نمایشگاه بین المللی CES 2018 ، یکی از بزرگترین نمایشگاههای الکترونیکی مصرفی جهان که از 9 تا 12 ژانویه 2018 در لاس وگاس ایالات متحده برگزار شد ، پاناسونیک تاریخ 100 ساله خود ، محصولات قابل توجه و چشم انداز آینده را معرفی کرد.

همانطور که از تاریخچه شرکت پاناسونیک مشخص است این شرکت از سابقه و پشتکار بسیار بالایی برخوردار است و تولید محصولات با کیفیت در آنها حرف  اول را میزند.

شرکت پاناسونیک (Panasonic) از دهه 1970 اقدام به ساخت دستگاه فتوکپی کرده و جزو مارک های پیشرو درساخت ماشین های اداری به ویژه دستگاه های فتوکپی است. دستگاه فتوکپی پاناسونیک (Panasonic) ساده و قابل اعتماد است اما اگر مشکلی در عملکرد آنها پیش بیاید باید توسط متخصصین این حوزه در نمایندگی پاناسونیک (Panasonic) حل شود.

تعمیر و نگهداری دستگاه فتوکپی پاناسونیک(Panasonic) در نمایندگی پاناسونیک

داشتن یک فتوکپی قابل اطمینان و مناسب برای اداره شما بسیار ضروری است. چه شما یک دفتر کار بزرگی داشته باشید یا یک دفتر کار خانگی با دستگاه فتوکپی پاناسونیک میتوانید به راحتی این تمام امور مربوط به چاپ و کپی را انجام دهید.

نمایندگی پاناسونیک (Panasonic)  در زمینه تعمیر و نگهداری و تعمیرات فتوکپی پاناسونیک تخصص دارد. متخصصین ما در نمایندگی پاناسونیک می توانند در کمترین زمان ممکن راه حلی برای مشکل فتوکپی شما پیدا کنند و در مدت زمان کوتاهی  آن را برطرف کنند.

به همین منظور شما به راحتی میتوانید با شماره های نمایندگی پاناسونیک (66954128-66954189) تماس حاصل فرمایید.

چشم انداز ما در شرکت پاناسونیک و نمایندگی های پاناسونیک کمک به توسعه پایدار جامعه با همکاری کارمندان ، خانواده های آنها ، جامعه محلی و جامعه به طور کلی برای تأمین "یک زندگی بهتر ، دنیای بهتر" است. ما در تلاشیم تا به عنوان بخشی از تعهد خود به جامعه به سمت رشد فراگیر تلاش کنیم و معتقدیم که تا زمانی که ثمرات توسعه به طور مساوی با همه ذینفعان ما به اشتراک گذاشته نشود ، به سختی می توان به چشم انداز رشد فراگیر و پایدار دست یافت. پیگیری پیشرفت بین المللی در مفهوم مسئولیت اجتماعی شرکت و اجرای آن به شکلی که برای جامعه ما و شرکتهایی که ما به آنها خدمات ارائه می دهیم سودمند باشد. ایجاد مسئولیت اجتماعی شرکت از طریق پیاده سازی های اصولی که به توسعه اجتماعی ، فرهنگی و زیست محیطی کمک می کند و به آن در توسعه آگاهی در مورد این موضوع نیز کمک می کند.

نمایندگی پاناسونیک

تعمیر و نگهداری دستگاه فتوکپی پاناسونیک

داشتن یک دستگاه فتوکپی قابل اطمینان و مناسب برای اجرا تمامی امور چاپی و کپی در تمامی ادارت و حتی دفاتر خانگی امری ضروری است. فرقی نمیکند که شما در یک اداره بزرگ کار میکنید و یا در یک دفتر خانگی کوچک انجام موارد چاپی در کمترین زمان ممکن همیشه به بهبود فرایند کاری کمک میکند.

استفاده از دستگاه کپی مناسب مانند دستگاه های کپی پاناسونیک به شما آرامش خاطر لازم را خواهد داد زیرا ماشین های اداری پاناسونیک حداق خطا را در هنگام استفاده دارند.

نمایندگی پاناسونیک ( Panasonic ) به عنوان نمایندگی رسمی شرکت پاناسونیک ( Panasonic ) در تهران تنها مرکز تخصصی تعمیرات ماشین های اداری پاناسونیک است و در زمینه تعمیر و نگهداری و تعمیرات فتوکپی پاناسونیک تخصص دارد. متخصصین ما در کمترین زمان ممکن دستگاه پرینتر و یا دستگاه کپی شما را بررسی کرده و پس از تایید شما آن را تعمیر می کنند.

شرکت پاناسونیک ( Panasonic ) از دهه 1970 اقدام به ساخت دستگاه فتوکپی کرده و همیشه جزو برترین پیشروترین برندها در ساخت دستگاه های فتوکپی بوده و است. دستگاه فتوکپی پاناسونیک بسیارساده و قابل اعتماد است و شما به راحتی میتوانید از آنها استفاده کنید و اگر اشکالی در عملکرد آنها رخ دهد متخصصین نمایندگی ( Panasonic )  می توانند مشکل را برای شما در کمترین زمان حل کنند.

دستگاه فتوکپی چند کاره (همه در یک) پاناسونیک

شما به راحتی میتواندی دستگاه فتوکپی چندکاره (همه در یک ) پاناسونیک را از نمایندگی پاناسونیک ( Panasonic ) برای دفاتر خانگی و یا ادارات خریداری کنید. دستگاه های کپی چندکاره پاناسونیک به دلیل داشتن فکس، اسکنر، پرینتر و کپی این امکان را به شما یدهد تا تمامی امور اداری خود را تنها با یک دستگاه انجام دهید. پرینترهای چندکاره پاناسونیک به دلیل کارایی بالا که دارند جزو محبوب ترین ماشین ای اداری پاناسونیک محسوب می شوند. با خرید دستگاه های فتوکپی Panasonic All-in-One همچنین می توانید در پرداخت هزینه برای خرید هر یک از موارد ذکر شده صرفه جویی کنید زیرا لازم نیست ماشین های جداگانه را برای کارهای دفتری خود خریداری کنید. راحتی داشتن یک دستگاه کپی All-in-One به این معنی است که می توانید تمام کارهای کاغذی و ارتباطات خود را به روز نگه دارید.

دستگاه فتوکپی رنگی پاناسونیک

فتوکپی های رنگی پاناسونیک این مزیت را دارا هستند چاپ رنگی با کیفیت بالا ارائه میدهد. و در بسیاری از شرکت های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. با داشتن یک فتوکپی رنگی پاناسونیک می توانید در هزینه های کپی های گران قیمت مغازه های چاپ نیز صرفه جویی کنید.

دستگاه فتوکپی مونو پاناسونیک

فتوکپی های تک پاناسونیک برای دفاتر بزرگتر ، مدارس و دانشگاه ها مناسب هستند. فتوکپی های مونو می توانند چندین نسخه سیاه و سفید با کیفیت بالا از اسناد را در عرض چند دقیقه تولید کنند. اگر دفتر شما در حال گسترش است ، می توانید با تهیه یك فتوكپی مونو پاناسونیك سنگین ، مدت زمان پی را کاهش دهید.

با نمایندگی کانن برای امور خدمات تعمیر و نگهداری و تعمیرات فتوکپی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید.

خدمات تعمیر دستگاه پرینتر پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک

توصیه ما به عنوان نمایندگی پاناسونیک در تهران به کاربران محصولات پاناسونیک این است که به منظور کلیه خدمات تعمیرات و فروش حتما با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید. ما متخصصان پاناسونیک هستیم. فرقی نمیکند که شما یک دستگاه کوچک مانند DP-8016P داشته باشید و یا یک دستگاه کپی اسناد DP-8045 (یا هر MFP Panasonic ، دستگاه کپی یا چاپگر دیگر) ، تکنسین های بسیار مجرب و باتجربه ما می توانند به سرعت از مشکلات دستگاه کپی شما آگاه شوند و در کمترین زمان ممکن نیز آنها را برطرف کنند. ما در نمایندگی پاناسونیک (Panasonic) در تعمیرات خود از بالاترین کیفیت و قطعات اصلی برای جایگزینی استفاده می کنیم، در کنار آن ضمانت و گارانتی 30 روزه برای خدمات خود به مشتریان ارائه میدهیم. با ما تماس بگیرید.

در تعمیر ماشین های اداری پاناسونیک، ما برای هر مشتری سرویس قابل اعتماد و تعمیر و نگهداری شخصی ارائه می دهیم. نمایندگی پاناسونیک خدمات سریعتری را برای کلیه سازمانها فراهم می کند. اگر شرکت شما به خدمات تعمیر دستگاه کپی پاناسونیک احتیاج دارد، با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید. ما به عنوان نمایندگی پناسونیک موظف هستیم ت بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

 

از خدمات تعمیر پرینتر پاناسونیک ما استفاده کنید: همه مشکلات پرینتر پاناسونیک خود را فوراً برطرف کنید

Panasonic یک نام شناخته شده در سطح جهان در صنعت تولید کنندگان ماشین های اداری است. ماشین های اداری پاناسونیک برای مصارف خانگی و اداری توسط کاربران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این پرینترها با داشتن فناوری پیشرفته و فناوری چاپ سه بعدی موفق شده اند بعد جدیدی را به صنعت چاپ اضافه کنند. با وجود ویژگی های شگفت انگیز ، بسیاری از کاربران در حالی که از این دستگاه ها در طولانی مدت استفاده می کنند با مشکلاتی نیز روبرو هستند. اگر صاحب چاپگر پاناسونیک هستید و مشکلی در آن وجود دارد ، برای خدمات کارآمد برای تعمیر چاپگر پاناسونیک با نمایندگی پاناسونیک تماس بگیرید.

مشکلات مشترک پرینترهای پاناسونیک:

پرینترها نیز مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگر در برابر خطاها مصون نیستند. هر مؤلفه سخت افزاری داخلی می تواند در هر زمان دچار نقص شود و در نهایت مانع کار شما شود. اما از مشکلات چاپگر خود ناامید نشوید ، زیرا بسیاری از این مشکلات راه حل های ساده ای دارند ، که به شما امکان می دهد دقیقاً مانند گذشته از پرینتر خود استفاده کنید. اما قبل از آن ، اجازه دهید نگاهی به برخی از مشکلات رایج که کاربران اغلب با پرینترهای پاناسونیک با آن روبرو هستند بیاندازیم:

پرینترهای پاناسونیک:

پرینتر خطای کم شدن تونر را نشان می دهد: بعضی اوقات این خطا حتی هنگامی که تونر قدیمی را با یک نمونه جدید جایگزین کرده اید ظاهر می شود. این می تواند به دلیل کارتریج های شکسته یا آسیب دیده یا چاپگر باشد.

چاپ صفحات لکه دار یا محو شده: کیفیت کار چاپ فقط به چاپگر بستگی ندارد. بعضی اوقات ، جوهر یا کارتریج تونر نیز دلیل وقوع این مسئله می شود

پیام خطای "Spooler": پس از انجام چاپ ، چاپگر دیگر کار را روی حافظه یا دیسک سخت رایانه نگه نمی دارد. اگر مدت طولانی منتظر چاپ چیزی هستید ، LCD چاپگر شما این پیام خطا را نشان می دهد.

شما میتوانید در صورت مواجه شدن با هریک از این مشکلات به سایت پاناسویک مراجعه کنید و یا با نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند.

خدمات تعمیرات پرینترهای پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک شامل:

سرویس پرینتر

تعویض قطعات

تونر و مواد مصرفی

شماره تلفن خدمات پشتیبانی پرینتر پاناسونیک  (66954128-66954189) به منظور مشاوره رایگاه در خصوص تعمیرات و فروش محصولات پاناسونیک است. در برخی موارد شناسه چاپگر پاناسونیک گاهی اوقات مشکلی را برای کاربران خود ایجاد می کند و آنها قادر به دسترسی به داده های چاپگر پاناسونیک خود نمی شوند. در این حالت ، آنها باید با تکنسین های پرینترپاناسونیک صحبت کنند تا به صورت تلفنی در صورت امکان آنها را راهنمایی کنند.

ما در نمایندگی پاناسونیک با ارائه بهترین خدمات پشتیبانی فنی آنلاین که بصورت شبانه روزی در دسترس هستند ، متعهد هستیم تا مشکلات چاپگر پاناسونیک و راه حلهای مربوطه به آن را در کمتین زمان ممکن حل کنیم. ما متعهد می شویم تا با خدمات با کیفیت بالا و نتیجه گرا خدمات مربوط به تعمیر چاپگر پاناسونیک را ارائه کنیم. با راهنمایی پشتیبانی پرینتر پاناسونیک ، می توانید تمام سؤالات خود را در مورد موضوعات چاپ پاناسونیک بپرسید و از آن برای آینده نیز استفاده کنید. شما فقط باید با شماره تلفن خدمات مشتری پشتیبانی پرینتر پاناسونیک ما تماس بگیرید (66954128-66954189) .

هدف اصلی ایجاد نمایندگی های  پاناسونیک در سرتاسر جهان

هدف شرکت پاناسونیک ایجاد روابط قوی با مشتری است و به همین دلیل همیشه بهترین خدمات پشتیبانی چاپگر پاناسونیک را ارائه می دهیم. متخصصان خبره ما مراحل اتصال ساده و آسان را برای اتصال پرینتر پاناسونیک شما ارائه می دهند. ما روی هر نوع مسائل مربوط به سیستم پشتیبانی چاپگر پاناسونیک کار می کنیم. در صورت ایجاد اشکال در دستگاه خود حتما با نمایندگی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید.