نمایندگی اچ پی

  نمایندگی اچ پی در ایران

شرکت اچ پی یک شرکت بسیار معتبر و قوی در زمینه پرینتر ، اسکنر و سایر ماشین های ادرای می باشد . شرکت اچ پی در کشور ژاپن تاسیس شده است و بیش از چند دهه است در زمینه ماشین های ادرای فعالیت می کند . پرینترهای اچ پی جزو پرینترهای بسیار قوی و پرقدرت  در بازار می باشد شرکت اچ پی نمایندگی های متعددی در کل جهان را دارا می باشد که تعمیرات محصولات شرکت اچ پی را به عهده گرفته اند شرکت اچ پی در ایران نیز دارای نمایندگی های مجازی می باشد .

نمایندگی  اچ پی  در ایران دارای افراد بسیار متخصص در زمینه پرینتر  و سایر ماشین های اداری  می باشد . خدماتی که نمایندگی اچ پی در ایران انجام می دهد شامل موارد زیر است.

 

خدمات برای هر مرحله از زندگی پرینتر HP

مجموعه گسترده ای از خدمات برای کمک به شما در هر مرحله از چرخه عمر دستگاه ، از برنامه ریزی و طراحی گرفته تا پیکربندی و استقرار ، پشتیبانی از نیروی کار و اطمینان از تجدید دستگاه سازگار با محیط زیست. درنمایندگی اچ پی انجام می شود

 

خدمات مشاوره ایمنی HP

خطرات هویت و اعمال عملی موقعیت امنیت شما را بهبود ببخشید ، با استفاده از خدمات موجود در نمایندگی اچ پی شما میتوانید منابع امنیتی محدود IT خود را آزاد کنید و به متخصصانی که آنها را تکمیل و تقویت می کنید ، اعتماد کنید و به صورت پیش فرض شکاف های امنیتی نهایی را شناسایی کنید و روش های کاهش ریسک را توصیه کنید.

 

مدیریت دستگاه  آداپتیو اچ پی

منافع مزایای IT را مجدداً واقعی کنید

محیط IT خود را با HP Adapterive Management2 ، خدماتی که به سازمان شما کمک می کند حرکت از زیرساخت های داخلی در محل را به سمت کارآیی های فناوری اطلاعات کارآمدتر کند ، مدرن کنید. دریافت این امکانات در نمایندگی اچ پی همچنان امکان پذیر است و شما میتوانید از انها استفاده کنید.

 

پشتیبانی فنی برای کار مدرن

از IT ساده و کارآمد پشتیبانی کارمندان خود را تهیه کرده و بار را با استفاده از سبد HP Tech Cafe کم کنید. در نمایندگی اچ پی متخصصان تعمیرات پرینتر های اچ پی همواره در حال خدمت رسانی به مشتریان محترم خود هستند.

 

خدمات بسته مراقبت از  پرینتر HP

خدمات نمایندگی اچ پی از تاریخ خرید سخت افزار شروع می شود. محدودیت ها و محدودیت ها اعمال می شود. و برای جزئیات بیشتر به شما میتوانید به وبسایت نمایندگی اچ پی مراجعه کنید. خدمات HP بر اساس شرایط و ضوابط خدمات قابل اجرا HP ارائه شده یا در زمان خرید به مشتری نشان داده می شود. طبق قوانین محلی قابل اجرا ، مشتری ممکن است از حقوق قانونی دیگری برخوردار باشد و چنین حقوقی به هیچ وجه تحت تأثیر شرایط خدمات HP یا ضمانت نامه محدود HP که با محصول HP شما ارائه می شود ، نیست.

 

قوی ترین ، جامع ترین محافظت از امنیت در صنعت چاپ

MPS امن با تحویل اصلی خدمات چاپی مدیریت شده برای سخت شدن و حفظ امنیت دستگاه شروع می شود. سپس مشاوران معتبر امنیتی ما برای پیشبرد امنیت چاپ خود برای پرداختن به افراد ، فرایندها و الزامات رعایت ، برنامه سفارشی را با هر مشتری ایجاد می کنند. متخصصان تعمیرات ماشین های اداری اچ پی همواره میتوانند به شما در یافتن پاسخ سوال هایتان کمک کنند .

 این خدمات در نمایندگی اچ پی  شامل ویژگی های امنیتی دستگاه ، داده و اسناد توسط پیشروان ارائه دهنده خدمات چاپ چاپ شده است.

© شرکت توسعه HP یا به عبارتی نمایندگی اچ پی. اطلاعات موجود در این قسمت بدون اطلاع قبلی قابل تغییر است.

 

گارانتی خدمات نمایندگی اچ پی

گارانتی محصولات و خدمات HP در بیانیه های ضمانت نامه صریح همراه با چنین محصولات و خدمات آورده شده است. علاوه بر این ، محصولات و خدمات ما دارای ضمانت هایی هستند که طبق قانون مصرف کننده نیوزیلند نمی توان آنها را حذف کرد. با توجه به موارد فوق ، هیچ چیز در اینجا نباید به عنوان تضمین اضافی تعبیر شود. HP مسئولیتی در قبال خطاهای فنی یا تحریریه و یا ایرادات موجود در اینجا نخواهد داشت نمایندگی اچ پی با حفظ گارانتی محصولات خود به ادامه ی فروش انها میپردازد.

 

تامین امنیت دستگاه اچ پی شما

 شامل ویژگی های امنیتی دستگاه ، داده و اسناد توسط پیشروان ارائه دهنده خدمات چاپ چاپ شده است. براساس بررسی HP از 2015-2016 اطلاعات عمومی در مورد خدمات امنیتی ، نرم افزارهای امنیتی و مدیریتی و ویژگی های امنیتی تعبیه شده در پرینتر اچ پی در کلاس رقابتی خود در دسترس عموم است. همچنین اطلاعات بیشتر در این زمینه در وبسایت رسمی نمایندگی اچ پی موجود است

 

مراقبت های بهداشتی

با اسکنر اختصاصی HP ، متخصصان پزشکی می توانند با اسکن اسناد مهم با اطمینان و اطمینان در سمت میز یا از طریق شبکه ، وقت ، انرژی و هزینه خود را ذخیره کنند. اغلب اسکنرهای اختصاصی را در محل ورود یا میز پذیرش ، ایستگاه پرستار یا حسابداری پیدا خواهید کرد. اسکنرهای HP اسناد با کیفیتی ارائه می دهند و با راه حل های اصلی EMR سازگار هستند. نمایندگی اچ پی با لایسنس رسمی از شرکت اچ پی از ژاپن توانایی تعمیر اینگونه از دستگاه های اداری اچ پی را نیز دارا میباشد.

 

نمایندگی اچ پی در کجا خدمات ارائه میکند؟

نمایندگی پرینتر های اچ پی در سراسر ایران دارای نمایندگی های متفاوت و متعددی است که شما در هر لحظه و هر کجا میتوانید به راحتی از طریق وبسایت نمایندگی اچ پی ادرس نمایندگی های اچ پی که دارای لایسنس هستند را یافته و با بردن دستگاه اداری اچ پی ، پرینتر اچ پی ، اسکنر اچ پی ، فکس اچ پی و دستگاه کپی اچ پی به این مراکز و ارتباط با مختصصان تعمیرات دستگاه های اچ پی از خدمات انها بهرمند شوید.

 

تحصیلات

از رونوشت ها و برنامه ها گرفته تا نامه ها و ارزیابی ها ، معلمان و مدیران مدرسه مدارك زیادی برای پیگیری دارند. کار با فقط اسکنرهای موجود در پرینتر اچ پی چند منظوره آنها باعث کاهش کارایی و ایجاد اختلال در روز مدرسه می شود. با داشتن اسکنر اختصاصی HP ، مربیان می توانند اسناد مهم را به راحتی و به راحتی و بدون به خطر انداختن حریم خصوصی دانش آموزان ، به آنها ذخیره کنند ، به اشتراک بگذارند. نمایندگی اچ پی این محصولات را در وبسایت خود قرار داده است تا به راحتی برای عموم کاربران قابل دسترسی باشد

 

دولت

با انتقال دفاتر دولتی از تشکیل کابینت های پر از کاغذ به پرونده های دیجیتالی ، آنها نیز باید در حال تحقق مقررات در حال تحول ، مدیریت هزینه های ذخیره سازی و کاهش هزینه ها باشند. با اسکنر HP ، آنها می توانند اسناد و مدارک مهم را با اطمینان و با اطمینان از روی میز یا از طریق شبکه اسکن کنند و هنوز هم با پیچیده نگه داشتن سوابق و الزامات انطباق خود ادامه دهند. دفاتر معتبر دولتی همواره در صدد استفاده از پرینتر های اچ پی به دلیل کیفیت بالای انها هستند.

 

مجاز

در یک موسسه حقوقی ، چیزی به عنوان یک سند غیر مهم وجود ندارد. خلاصه ها ، اسناد کشف و حتی شواهد و مدارک مادی با سرعتی سریع وارد و خارج از دفتر می شوند و نگهداری و سازماندهی و دسترسی آنها کاملاً ضروری برای یک پرونده موفق است. وجود اسکنر اختصاصی HP در میز کار ، اسکن اسناد را هنگام ورود آسان می کند و به سرعت آنها را قابل جستجو ، اشتراک گذاری و ایمن می کند. قابلیت های ارائه شده در نمایندگی اچ پی برای دستگاه های اداری اچ پی کاملا مجاز و دارای لایسنس است.

 

مالی / بیمه

متخصصان مالی دائماً در حجم وسیعی از انواع اسناد حساس را اداره می کنند و از زمان تصویب قانون Sarbanes-Oxley ، اکنون نیاز به داشتن سوابق با کیفیت بیشتر از گذشته است. این که آیا شما در حال دستیابی به فاکتورها ، اسناد مالیاتی ، برنامه های وام یا هر چیز دیگری هستید ، داشتن یک اسکنر اختصاصی HP باعث افزایش کارایی ، صرفه جویی در وقت ، کاهش هزینه های ذخیره سازی و همچنین ثبت سوابق می شود تا بتوانید بهترین خدمات ممکن را بدون وقفه ارائه دهید. استفاده نمایندگی های مالی و بیمه از دستگاه پرینتر کاملا محرز است و چه انتخابی میتواند از پرینتر اچ پی بهتر باشد؟ خرید انواع مدل های دستگاه های اداری اچ پی در وبسایت نمایندگی اچ پی امکان پذیر است

 

تجارت کوچک

مشاغل کوچک و متوسط ​​هنگام رقابت در یک بازار بزرگتر با چالش های منحصر به فردی روبرو هستند. با استفاده از تعداد کمتری از کارمندان ، مکانها و منابع لازم ، مشاغل کوچکتر باید بر روی دقت ، کارآیی و خدمات برتر تمرکز کنند تا از خواسته ها خودداری کنند. با داشتن اسکنر اختصاصی HP ، صاحبان مشاغل کوچک و کارمندان می توانند مدیریت اسناد را ساده تر کرده و با کارآمدتر کار کنند ، اسکن و سازماندهی اسناد را از روی میز خود بدون ایجاد اختلال در گردش کار روز انجام دهند. شرکت اچ پی همواره مشتریان تجارت های کوچک خود را هم جزو کاربران مهم خود محسوب میکند ، دریافت مشاوره و خرید دستگاه های اداری اچ پی مناسب با تجارت های کوچک در نمایندگی اچ پی و از طریق متخصصان انها امکان پذیر است.

 

محافظت پیشرفته

محافظت در برابر افت از رایانه های شخصی ، لکه های برق و افزایش قدرت با پوشش خسارت تصادفی و همچنین تعویض باتری و حفظ رسانه های معیوب. متخصصان اموزش دیده ی نمایندگی اچ پی در ایران همواره در صدد حل مشکلات کاربران و تعمیرات پرینتر اچ پی مشتریان خود هستند.

 

ضمانت ضمانت

پوشش خود را فراتر از ضمانت پایه با برنامه های اختیاری و انعطاف پذیر خدمات افزایش دهید و مدت ها و سطوح مختلفی داشته باشید.

همچنین استفاده از این سیستم ها برای چاپ کردن جزو روش های بسیار مناسب انتشار محتوا است.   نمایندگی اچ پی با توجه به امکاناتی که ارائه میدهد ضمانت محصولات خود را جزو نقطه نظرات مهم میپندارد.

درباره پرینتر های HP

پرینتر های اچ پی در صنعت چاپ جزو بهترین برندها محسوب میشود که در نمایندگی اچ پی تعمیرات اینگونه پرینتر های اچ پی صورت میگیرد پرینتر های اچ پی در مقایسه با اکثر لیزرهای رنگی AiOs <300 دلار به استثنای مالیات بر ارزش افزوده از اکتبر سال 2015؛ سهم بازار مطابق Q2 2015 توسط IDC گزارش شده است. مقایسه قیمت هر صفحه (CPP) برای تجهیزات لیزر بر اساس مشخصات منتشر شده از کارتریج های با بالاترین ظرفیت تولید کننده و مواد مصرفی با طول عمر بالا است. مقایسه CPP برای تجهیزات جوهر HP با ظرفیت بالا بر اساس مشخصات منتشر شده از کارتریجهای با بالاترین ظرفیت تولیدکننده است. CPP براساس قیمت خیابان و میزان عملکرد تخمین زده شده کارتریج جوهر. بازده ISO بر اساس چاپ مداوم در حالت پیش فرض. برای اطلاعات بیشتر ، به www.hp.com/go/learnaboutsupplies مراجعه کنید.

پرینتر های HP برای جوایز سریال M577 ، سری M452 ، سری M477 ، سری M527 و سری M426 جوایز پرینتر اچ پی رنگی (BLI) Color Printer / MFP Line of Award را برای زمستان های 2016 و زمستان 2016 انتخاب کرد.

کل هزینه مقایسه مالکیت مبتنی بر 90،000 صفحه ، مشخصات منتشر شده تولیدکننده برای بازده صفحه و مصرف انرژی ، قیمت خرده فروشی پیشنهادی سازنده برای سخت افزار و لوازم HP ، قیمت متوسط ​​خیابان برای دستگاه های رقابتی ، هزینه هر صفحه بر اساس عملکرد ISO با چاپ مداوم در حالت پیش فرض با کارتریج های با ظرفیت بالاتر ، مواد مصرفی طولانی برای همه پرینتر اچ پی تجاری رنگی 300 دلار - 800 دلار USD و MFP 400 دلار - 1000 دلار از نوامبر 2015 ، به استثنای محصولاتی با 1٪ یا سهم بازار کمتر با استفاده از سهم بازار که توسط IDC گزارش شده است. Q3 2015.

آیا به دنبال یک پرینتر اچ پی همه کاره همه در یک با عملکرد بی نظیر ، پرینتر اچ پی خانگی آسان یا پرینتر اچ پی تجاری با قابلیت های خود برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد خود هستید؟ بیشتر از پرینتر اچ پی HP نگاه نکنید. این که آیا این یک پرینتر اچ پی خانگی مناسب و مقرون به صرفه است که بعد از آن هستید به شما کیفیت حرفه ای یا قابل اعتماد بودن و پرینتر اچ پی اقتصادی را برای پاسخگویی به تمام نیازهای تجاری شما بدون اینکه بانک را برطرف کند ، ارائه می دهد ، نمایندگی اچ پی پرینتر اچ پی مناسب برای شما را دارد. از مشاغل چاپی ساده گرفته تا گردش کاری پیچیده ، HP دارای پرینتر اچ پیی است که نیازهای شما را برآورده می کند.

چرا پرینتر های HP ؟

در محیط دفتر خانه و منزل ، طیف گسترده ای از پرینترهای All-in-One طراحی شده اند تا زیبایی بیشتری داشته باشند و کیفیت چاپی را که از HP انتظار دارید ، تحویل دهند. از پرینترهای HP OfficeJet All-in-One تا پرینتر اچ پی عکس HP Sprocket و هر آنچه در این بین است ، محصولات چاپ منزل و منزل از HP را پوشش داده اید. به پرینتر اچ پی بی سیم نیاز دارید که بتواند چاپ ، کپی ، اسکن و فکس را انجام دهد؟ مشکلی نیست آیا شما می خواهید چاپ بدون مرز با قابلیت جوهر عملکرد بالا؟ ما هم همینطور هستیم آیا می خواهید پرینتر اچ پی خود هنگام چاپ کم جوهر HP اصلی را سفارش دهد ، بنابراین دیگر لازم نیست که نگران لوازم مصرفی باشید؟ بسیاری از پرینتر اچ پی های ما واجد شرایط HP Instant Ink هستند ، به این معنی که شما در بدترین زمان ممکن جوهر را از بین نخواهید برد. و مطمئن باشید که آخرین معاملات پرینتر اچ پی در پرینتر اچ پی اداری منزل و منزل ما را بررسی کرده اید تا بتوانید بهترین محصول را در محصول مناسب بدست آورید.

 

برای تجارت ، HP مترادف با کیفیت افسانه ای و عملکرد قابل چاپ است. این که آیا شما صاحب یک تجارت کوچک هستید ، یک محل شعبه شلوغ را اداره می کنید یا یک بخش بزرگ را اداره می کنید ، می توانید برای تأمین نیازهای خود ، HP را برای پرینتر اچ پی قابل اعتماد و مقرون به صرفه حساب کنید. آیا می خواهید برداشت کمتری برای کمتر ایجاد کنید؟ پرینترهای HP OfficeJet Pro از قابلیت های بسیار خوبی برخوردار هستند ، در حالی که پرینتر اچ پی تجاری HP PageWide با سرعت باورنکردنی هزینه کل مالکیت را ارائه می دهند. در یک دفتر بزرگتر؟ پرینترهای HP LaserJet Pro عملکرد افسانه ای را ارائه می دهند ، و دارای امنیت و راه حل های برتر هستند. و با استفاده از خدمات چاپ HP مدیریت شده ، ما می توانیم به شما کمک کنیم ناوگان چاپ خود را حفظ کنید ، گردش کار چاپی خود را بهبود بخشید و موارد دیگر ، به شما آزادی مدیریت شغلی خود را می دهیم.

ما در نمایندگی HP خدمات به روز ارائه میکنیم

از آنجا که چاپ کسب و کار نیاز به تغییر دارد ، نمایندگی HP با آنها در حال تغییر است. نسل بعدی چاپ هوشمند ، ایمن ، به رنگ و کاملاً تغییر تجربه کپی است. پیشرو این شارژر ، پرینتر اچ پی چند منظوره HP Color LaserJet A3 است. پرینترهای MFP و A3 ما نتایج با کیفیت حرفه ای را که از HP انتظار دارید ، حداکثر وقفه و حداقل وقفه و مطمئن ترین چاپ در جهان ارائه می دهند.

آیا این پرینتر اچ پی در جیب شماست؟  بله ، اینطور است پرینتر اچ پی عکس HP Sprocket Photo خاص است. و این امکان را به شما می دهد که عکسهای قابل چسباندن فوری را از تقریباً در هر مکان در ثانیه چاپ کنید ، عکس ها را با مرزها ، ایموجی ها و موارد دیگر سفارشی کنید و به راحتی عکسهای رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود را چاپ کنید

آیا می خواهید چاپ خود را به بعد دیگری برسانید؟ چاپ سه بعدی HP راه را برای یک انقلاب کاملاً جدید در نمونه سازی دیجیتال و تحولات صنعتی پیش می برد. از چاپ پر رنگ سه بعدی با کنترل سطح وکسل گرفته تا چاپ فلزات ، ما راه حل هایی متناسب با طیف گسترده ای از محیط ها - از تیم های توسعه محصول کوچک و متوسط ​​تا طراحی بنگاه ها ، دانشگاه ها و موارد دیگر ارائه می دهیم.

از پرینترهای All-in-One گرفته تا پرینتر اچ پی با فرمت بزرگ و مطبوعات دیجیتال و هر آنچه در این میان قرار دارد ، HP می تواند در یافتن محصولات و راه حل های مناسب برای نیازهای دقیق به شما کمک کند. مطمئن باشید که آخرین نسخه ویژه پرینتر اچ پی ما را اضافه می کند ، به علاوه ارسال رایگان و بازده آسان. با انتخاب بسیاری از گزینه های محصول و معاملات پرینتر ، و کیفیت افسانهای پرینتر HP ، انتخاب واضح است.

(1) فقط مدلهای سازمانی. بر اساس بررسی HP در سال 2016 ویژگی های امنیتی پرینتر اچ پی کلاس رقابتی منتشر شده است. فقط HP ترکیبی از ویژگیهای امنیتی را ارائه می دهد که می توانند مانیتور کنند تا حمله را شناسایی و به طور خودکار متوقف کنند و سپس یکپارچه سازی نرم افزار را در

وقتی فکر می کنید پرینتر اچ پی لیزری ، یک مارک قبل از همه دیگران به ذهن می رسد - HP. پرینتر اچ پی HP LaserJet با بیش از 30 سال با کیفیت افسانه ای و چاپ قابل اعتماد ، بیش از 30 سال است که نه تنها نوار را تنظیم نکرده اند ، بلکه بار دیگر و دوباره آن را بالا می برند. امروزه ، پرینتر اچ پی لیزری رنگی HP و پرینتر اچ پی چند منظوره لیزری همچنان به سرعت کار ، عملکرد و قابلیت اطمینان مشتریان که به مشتری های ما نیاز دارند و کیفیتی که از HP انتظار دارند ، کمک می کنند تا به مشاغل قدرت در سراسر جهان کمک کنند.

 

یک دلیل وجود دارد که HP انتخاب برتر برای پرینتر اچ پی لیزری است ، و از طرف مشتریان شروع می شود. با استفاده از گزینه های اترنت و شبکه های بی سیم ، چاپ آسان از دستگاه های تلفن همراه و ویژگی های مدیریتی اساسی ، عملکرد چاپی مورد نیاز خود را به مشتریان می دهیم. به عنوان مثال از پرینترهای HP LaserJet Pro ما استفاده کنید - آنها به مشتریان این امکان را می دهند تا چاپ های حرفه ای و با بهترین کیفیت رنگ را در طیف گسترده ای از رسانه های چاپی برای استفاده در دفتر و وثیقه بازاریابی ایجاد کنند. و با چاپ خودکار دو طرفه می توان ضایعات کاغذ را تا 50٪ کاهش داد. علاوه بر این ، قابلیت اتصال داخلی گیگابیت اترنت یعنی اسناد سریعتر به صف چاپ می رسند و همه مدل ها دارای ابزارهای پیکربندی ، امنیت و نظارت هسته ای هستند که توسط نرم افزار HP Web Jetadmin قابل مدیریت است. با داشتن مدلهای مختلف برای انتخاب و گالری های مختلف ، ما پرینتر اچ پی HP LaserJet Pro را تقریباً در مورد هر محیطی داریم.

 

اگر به دنبال پرینتر اچ پی اداری یا تجاری هستید ، نمایندگی HP محصولات مناسبی برای شما دارد. انتخاب ما از پرینتر اچ پی چند منظوره رنگی لیزر به شما امکان می دهد تا با MFP که این کار را انجام می دهد ، کارهای بیشتری انجام دهید. گزینه های شبکه اترنت و شبکه های بی سیم اتصال را به یک نسیم تبدیل می کند و یک دستگاه تغذیه کننده خودکار داخلی به شما کمک می کند تا چند کاره را به صورت کارآمد انجام دهید. همه مدل ها همچنین شامل ویژگی های مدیریتی اساسی ، از جمله ابزارهای امنیتی و نظارت بر پیکربندی هسته ای هستند که توسط HP Web Jetadmin قابل مدیریت است ، و برخی از مدل ها همچنین شامل قابلیت های فکس هستند. این که آیا چاپ شما به وثیقه بازاریابی ، استفاده از دفتر عمومی یا هر چیز دیگری نیاز دارد ، پرینتر اچ پی چند منظوره نمایندگیHP ، چاپ کسب و کار را ساده می کند.

 

برای عملکرد و امنیت به روزرسانی شده ، نمایندگی HP یک ناوگان کامل از پرینترهای لیزری کلاس و MFP را برای رفع هرگونه مشاغل تجاری ارائه می دهد. پرینتر اچ پی HP LaserJet Enterprise برای حداکثر بهره وری و کارایی با سرعت بالا ساخته شده اند و سرعت چاپ آنها تا 75 صفحه در دقیقه (1) است. آنها همچنین با محافظت عمیق و چند لایه در سطح جهان با محافظت عمیق و چند لایه در محافظ ، امنیت داده های شما را در 24 ساعته 7 ایمن ارائه می دهند و می توانند خود را از حملات در زمان واقعی ترمیم کنند تا به امنیت شبکه شما (2) کمک کند. چه گروه های کاری بزرگی داشته باشید و چه کارهای بزرگ چاپی ، پرینتر اچ پی چند منظوره کلاس HP و پرینتر اچ پی لیزری می توانند بار کار را با ظرفیت ورودی فوق العاده و گزینه های کار با کاغذ همه کاره تحمل کنند.

 

تماس با نمایندگی اچ پی

همکاران و متخصصان ما در نمایندگی اچ پی در ایران همواره در صدد برطرف کردن مشکلات کاربران هستند از این جهت امکان تماس با ما در وبسایت نمایندگی اچ پی تعبیه شده است تا شما کاربران با استفاده از آن بتوانید با متخصصان نمایندگی پرینتر اچ پی در تماس باشید

 

محصولات نمایندگی پرینتر اچ پی

از سری محصولات معروف نمایندگی پرینتر اچ پی میتوان به خود پرینتر های اچ پی اشاره کرد که شما مشتریان محترم میتوانید از طریق صفحه محصولات نمایندگی اچ پی به لیست این محصولات اعم از پرینتر های اچ پی و پرینتر اچ پی HP دسترسی داشته باشید.

 

خدمات نمایندگی پرینتر HP

شما مشتریان محترم میتوانید با استفاده از صفحه خدمات نمایندگی اچ پی به موارد معتدد ذکر شده در این صفحه دسترسی داشته باشید ، امید است با کمک های متخصصان نمایندگی اچ پی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری پرینتر اچ پی شما حل گردد.

دانلود درایور های پرینتر HP

دانلود و نصب درایور مخصوص برای نصب به عنوان راهبر سیستم و پرینتر اچ پی مشتریان همواره از دغدغه های مهم به شمار میرود که نمایندگی HP در وبسایت خود با قرار دادن لیست و لینک دانلود این درایور ها سهولت در دسترسی به درایور های مختلف را برای شما کاربران محترم به ارمغان اورده است. دانلود درایورهای پرینتر اچ پی به راحتی امکان پذیر است.

 

 

تفاوت بین انواع پرینتر اچ پی

با یک مقاله دیگر از نمایندگی اچ پی در ایران در خدمت شما هستیم ، خرید یک پرینتر اچ پی جدید می تواند دلهره آور به نظر برسد ، به خصوص به دلیل اینکه مدل های جدید نسبتاً مکرر منتشر می شوند. با وجود گزینه های بسیار زیاد ، می خواهید مطمئن شوید که ضمن پرداخت قیمت مناسب ، نوع و مدل مناسب را انتخاب می کنید.

برای انتخاب پرینتر اچ پی مناسب ، ابتدا به طور روزمره به نیازهای خود بیندیشید و اگر می خواهید پرینتر اچ پی شما قادر به کارهای تخصصی چاپ باشد. شما همچنین ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که چقدر مایل هستید به طور مرتب برای کارتریج های جوهر و لوازم مورد نیاز خود بپردازید. همچنین شما میتوانید با نمایندگی اچ پی در ایران تماس بگیرید

به عنوان مثال ، هزینه های پرینتر اچ پی تک رنگ می تواند حداقل باشد ، اما اگر یک دستگاه A3 بدست آورید ، ممکن است خود را برای ساختن پروژه های بزرگ هزینه های بیشتری را هزینه کنید. هزینه کلی همچنین می تواند به نوع جوهر شما از پرینتر اچ پی جدید و همچنین تعداد چاپی که می خواهید تولید کنید بستگی دارد. نمایندگی HP در ایران دارای متخصصانی است که میتوانند به شما در خریدتان کمک کنند.

یک پرینتر اچ پی جوهر افشان ممکن است ایده خوبی برای کار شما باشد تا اینکه کل دفتر کار خود را برای چاپ گزارش ها با کارتریج های رنگی گران قیمت نیاز داشته باشید. با این حال ، برای یک دفتر خانه ، شما نمی خواهید یک پرینتر اچ پی که فضای زیادی را اشغال می کند ، هنگام چاپ چند صفحه در روز. تعمیرات این گونه از پرینتر ها نیز در نمایندگی پرینتر های اچ پی در ایران صورت میگیرد

همه پرینتر اچ پی بسته به انتظارات شما نمی توانند تمام عملکردهای مورد نظر خود را ارائه دهند ، به همین دلیل مهم است که قبل از تصمیم گیری ، جوانب جوانب و جوانب مثبت را وزن کنید. با توجه به همه این موارد ، شما می توانید با در نظر گرفتن مواردی مانند اینکه شغلی دارید یا اینکه چقدر می خواهید برای ادامه کار پرینتر اچ پی خود هزینه کنید ، برای نیازهای خود راه حل مناسبی را ارائه دهید.

 

انواع پرینتر های اچ پی

در بیشتر خانه ها ، احتمالاً پرینتر های اچ پی جوهر افشان را مشاهده می کنید. این نوع پرینترها سالهاست که جزء اصلی آنها بوده و بسته به نیاز شما معمولاً در انواع مختلفی قرار می گیرند. نمایندگی اچ پی در ایران با بهره گیری از توان متخصصان خود میتواند این پرینتر اچ پی را برای شما راه اندازی کند

بسیاری از آنها مقرون به صرفه ارزان قیمت هستند ، اگرچه به طور مداوم جایگزین کارتریج های جوهر می شوند اگر پرینتر اچ پی شما به خوبی طراحی نشده باشد ، می تواند در هزینه های بیشتری به همراه داشته باشد. چند نوع جوهر افشان وجود دارد که معمولاً به عنوان پرینتر اچ پی خانگی خریداری می شوند بلکه برای استفاده در مشاغل کوچک نیز وجود دارد. نمایندگی اچ پی در ایران سالهاست فعالیت میکند و بدین وسیله اعلام میدارد که توانایی راه اندازی و تعمیر پرینتر های اچ پی زیر را دارد :

 

پرینتر های اچ پی همه در یک یا چند منظوره

پرطرفدارترین پرینتر اچ پی برای مصارف خانگی تمایل به پرینتر اچ پی جوهر افشان "همه در یک" یا چند منظوره است. آنها چقدر هزینه دارند ، کدام اقدامات را انجام می دهند و اندازه آنها همه متفاوت است ، که انتخاب های زیادی را برای شما فراهم می کند. نمایندگی اچ پی در ایران نیز اقدام به فروش این گونه پرینتر های جوهر افشان اچ پی میکند

هزینه های رو به بالا ممکن است حداقل باشد ، اما اگر بخواهید غالباً جوهر را جایگزین کنید ، می توانید با پرداخت زمان بیشتری هزینه پرداخت کنید.

امکانات:

قابلیت چاپ ، اسکن و کپی کردن

به تعویض کارتریج جوهر نیاز دارد

می تواند به صورت سیاه و سفید یا رنگی چاپ شود

گزینه پیشنهادی:

پرینتر HP OfficeJet Pro 8710 all-one-one همه موارد اساسی را که برای دفتر خانه خود نیاز دارید در حالی که هزینه های جوهر را صرفه جویی می کنید ارائه می دهد. اگر به رنگ با کیفیت نیاز دارید ، HP OfficeJet Pro گزینه مناسبی برای گزینه لیزر است و بدون هزینه به همان اندازه ، چاپ چاپی زیبا را ارائه می دهد. همچنین این گزینه شامل نمابر است و یک ویژگی امنیتی برای اتصال محافظت شده با شبکه WiFi محلی شما را ارائه می دهد.

ویژگی های اضافی:

صفحه لمسی

برنامه های از قبل بارگیری شده برای کمک به اسکن

چاپ موبایل

 

پرینتر اچ پی جوهر افشان عکس

شما می توانید از پرینتر اچ پی چند منظوره برای چاپ عکس استفاده کنید ، اما متخصصان و علاقمندان ممکن است یک دستگاه قادر به کمی بیشتر داشته باشند.

پرینتر اچ پی جوهر افشان عکس به گونه ای طراحی شده اند که در عین حال فرصتی برای کار با اندازه های مختلف چاپ را برجسته کنند. این پرینتر اچ پیها به دلیل نوع جوهر مورد استفاده و همچنین این واقعیت که معمولاً از نظر رنگ و رنگدانه هستند ، معمولاً کمی گران تر از گزینه جوهر افشان معمولی شما هستند. نمایندگی اچ پی در ایران همواره با بهره گیری از توان متخصصین اموزش دیده خود در ژاپن امکان تعمیر انها را برای شما فراهم اورده است.

امکانات:

مورد استفاده عکاسان

چاپ ، اسکن و کپی کردن

از 6 تا 12 کارتریج جوهر استفاده می کند

گزینه پیشنهادی:

برای تمام ویژگی های یک پرینتر اچ پی چند منظوره با قابلیت چاپ عکس اضافه شده ، پرینتر عکس HP ENVY 7855 همه در یک رابط کاربری آسان با تصاویر به سبک حرفه ای ارائه می دهد.

پرینتر عکس HP ENVY 7855 همه در یک

چاپ موبایل نیز گزینه‌ای است که استفاده از منزل و صاحبان مشاغل را از هر مکانی امکان استفاده حداکثری از آنها فراهم کرده است.

ویژگی های اضافی:

چاپ از ایمیل و صفحات وب

کپی و اسکن

HP Ink Ink سازگار است

 

پرینتر اچ پی جوهر افشان تک کاره

برای اساسی ترین کارکردهای چاپی شما ، یک پرینتر اچ پی تک کاره می تواند این کار را انجام دهد. نمایندگی HP فروش اینگونه پرینتر های اچ پی را امکان پذیر کرده است

کار کردن آنها ساده است و می تواند یک کار خوب یا کوچک باشد که در آن اسناد بزرگ باید به طور کارآمد چاپ شوند.

آنها معمولاً بسیار مقرون به صرفه هستند ، اما بسته به آنچه که شما به طور مرتب چاپ می کنید ، می توانند از جوهر زیادی استفاده کنند.

امکانات:

چاپ سیاه و سفید و رنگی

آسان برای استفاده

بسته به مدل می تواند تصاویر را چاپ کند

گزینه پیشنهادی:

پرینتر HP OfficeJet Pro 8210 all-one-one سادگی و قدرت کافی را برای پنج کاربر فراهم می کند. برای تمام نیازهای اولیه چاپ شما ، این در خانه و چاپ موبایل هنگام اتصال WiFi شما کار می کند.

پرینتر HP OfficeJet Pro 8210 All-in-One

همچنین دارای فناوری صرفه جویی در جوهر است که می تواند به شما در پس انداز کمک کند زیرا از 50٪ جوهر کمتر از سایر پرینتر اچ پی موجود در بازار استفاده می کند.

ویژگی های اضافی:

صفحه ورودی را برای ورودی آسان نمایش دهید

یک درایور مشترک برای چندین کاربر

از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود چاپ کنید

 

پرینترهای لیزری

پرینتر اچ پی لیزری به طور معمول برای تنظیمات اداری و محیط های مشابه که به چاپ تعداد زیادی از اسناد متنی بستگی دارد ، محفوظ است.

از نظر اندازه می توانید بسته به نوع کار لازم جهت چاپ ، گزینه های بزرگتر و کوچک تری پیدا کنید. در ابتدا آنها می توانند کمی بیشتر از یک پرینتر اچ پی جوهر افشان هزینه کنند ، اما برای چاپ مقادیر زیادی کاغذ بهینه هستند ، بنابراین قیمت تونر به طور معمول مقرون به صرفه است. در نمایندگی اچ پی شما میتوانید با مشاهده محصولات اقدام به خرید انها کنید.

پرینتر اچ پی لیزری رنگی

برای کسانی که می خواهند ارائه های خود را با رنگی عالی متمایز کنند ، یک پرینتر اچ پی لیزری گزینه خوبی است. در صورت داشتن گرافیک یا تصویر بر روی اسناد خود می تواند به ویژه مفید باشد ، و می خواهید آنها به بهترین شکل ظاهر شوند. استفاده از یک پرینتر لیزری رنگی نیز می تواند در پس انداز شما صرفه جویی کند زیرا شما فقط نیاز به تعویض چهار کارتریج دارید.

اگرچه این پرینتر اچ پیها می توانند اسناد را عالی جلوه دهند ، اگر قصد دارید عکس یا هر چیز دیگری با تنوع رنگ ظریف تهیه کنید ، یک پرینتر اچ پی عکس را در نظر بگیرید.

امکانات:

فقط چهار کارتریج برای تعویض وجود دارد

عالی برای مشاغل کوچک

هزاران چاپ بدون تعویض تونر

گزینه پیشنهادی:

سامسونگ یک سری از پرینتر اچ پی تجاری ایجاد کرده است که کار را انجام می دهند و می توانند با قیمت اولیه مناسب خریداری شوند. پرینتر اچ پی لیزری سامسونگ ProExpress M3820DW به سختی کار می کند تا دفاتر را با بهینه سازی سازگار با محیط زیست در صرفه جویی در تونر کمک کند.

همچنین سطح دیگری از امنیت را شامل می شود ، بنابراین فقط کسانی که به آن احتیاج دارند می توانند در صف چاپ به اسناد دسترسی داشته باشند. این چندین گزینه قالب بندی برای گزارش ها و ارائه ها نیز وجود دارد.

ویژگی های اضافی:

گزینه چاپ سرعت بالا

امنیت اضافی

ویژگی سازگار با محیط زیست برای صرفه جویی در هزینه های چاپ

 

پرینتر اچ پی لیزری تک رنگ

پرینتر اچ پی لیزری تک رنگ کمتر متداول می شوند زیرا دستگاه های رنگی با سرعت بیشتری رشد می کنند و قابلیت چاپ بیشتری دارند.

با این حال ، اگر قصد دارید پرونده های بزرگ یا متعدد را چاپ کنید و به سرعت به آنها احتیاج دارید ، یک پرینتر اچ پی تک رنگ آن وظایف را به خوبی انجام می دهد. این شامل پرینتر اچ پی لیزر سامسونگ Xpress SL دارای گواهینامه ENERGY STAR® می باشد که ترکیبی از کارآیی و چاپ با کیفیت است.

پرینتر لیزری سامسونگ Xpress SL

این پرینتر اچ پیها فقط به صورت سیاه و سفید چاپ می شوند ، بنابراین شما فقط یک کارتریج برای تعویض دارید. اگر به دنبال کاهش هزینه های چاپ خود هستید ، این عامل آن را به گزینه ای مناسب تبدیل می کند.

امکانات:

یک کارتریج تونر

کارتریج های سازگار با LD می توانند هزینه های خود را کاهش دهند

خوب برای مشاغل

 

انواع دیگر پرینتر اچ پی

پرینترهای جوهر افشان و لیزر رایج ترین پرینتر اچ پیها هستند ، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می تواند برای کسانی که با پروژه های طاقچه کار می کنند ایده آل باشد یا نیاز به چاپ با رنگی بسیار پر جنب و جوش داشته باشد.

شاید پیدا کردن این پرینتر اچ پیها در فروشگاه های خاص کمی دشوار باشد زیرا از آنجایی که به طور گسترده استفاده نشده اند ، اما می توانند یک کار چاپی متناسب با نیازهای شما ارائه دهند.

پرینتر اچ پی جوهر جامد

با استفاده از فن آوری جدید ، پرینتر اچ پی جوهر جامد از جوهرهای ساخته شده از روغنهای گیاهی غیر سمی استفاده می کنند تا چاپهای با کیفیت و تأثیر کمتری بر محیط زیست ایجاد کنند. در داخل پرینتر اچ پی ، میله های جوهر مطابق با کارهای چاپی شناخته شده ذوب می شوند.

از آنجا که این کار به صورت تقاضا انجام می شود ، نتیجه رنگ های فوق العاده روشن و اسناد عالی به شما ارائه می دهد. بسیاری نیز کوچک و قابل حمل هستند. از طرف دیگر ، کارهای چاپی تمام شده قابل لمینیت نیستند و ممکن است مدتی طول بکشد تا دستگاه گرم شود.

امکانات:

سازگار با محیط زیست

رنگ های روشن

طراحی فشرده

 

پرینتر اچ پی LED

پرینترهای LED مانند همتایان لیزری خود بسیار قابل اعتماد هستند و می توانند به مشاغل در انجام کار کمک کنند. آنها از فن آوری نوری استفاده می کنند و تولید آنها را ارزان می کند. هزینه نگهداری آنها نیز بسیار کم است. متأسفانه ، شرکت های بسیار کمی وجود دارد که آنها را تولید می کند ، و این باعث می شود در صورت خراب شدن ، آنها را برای تعمیر یا تعویض فریب دهند.

امکانات:

سرعت چاپ سریع

معمولاً شامل پسوندهای گارانتی است

سازگار با محیط زیست

پرینتر اچ پی ماتریس نقطه

شما امروز پرینتر اچ پی زیادی با ماتریس نقطه ای پیدا نمی کنید ، اما اگر می خواهید هزینه های خود را به حداقل ممکن برسید ، بسیار مفید هستند. پرینتر اچ پی به نام خود از نقاطی برای ترسیم تصویر یا متن برای چاپ استفاده می کند. کارتریج ها گران نیستند و از این نوع پرینتر به دلیل تطبیق پذیری آن می توان در محیط های مختلف کاری استفاده کرد.

امکانات:

هزینه های اولیه پایین

هزینه تعمیر و نگهداری کم

می تواند تقریباً در همه شرایط انجام شود

 

پرینتر اچ پی سه بعدی

به عنوان جدیدترین شوق در بازار ، چاپ سه بعدی درهای جدیدی را برای علاقه مندان در خانه و مشاغل به طور یکسان باز کرده است. با داشتن یک پرینتر سه بعدی ، تصور شما تا زمانی که مواد و بودجه خود را داشته باشید ، حد شماست.

در حال حاضر ورود به چاپ سه بعدی می تواند گران باشد ، اما با گذشت زمان انتظار می رود مقرون به صرفه تر شود.

امکانات:

تکنولوژی جدید

امکانات بی پایان برای آفرینش

برای خانه و تجارت مفید است

پرینتر اچ پی A3

به عنوان یک تجارت ، شاید شما نیاز به گزینه های چاپ در خارج از گزینه های استاندارد داشته باشید. اگر قصد دارید از اندازه های کاغذ استفاده کنید که در پرینتر اچ پی جوهر افشان یا لیزر شما مناسب نباشد ، یک پرینتر اچ پی A3 می تواند بسیار ارزشمند باشد. این برنامه همچنین می تواند مفید باشد اگر می خواهید پروژه هایی در مقیاس بزرگ یا عکاسی تهیه کنید و دوست دارید بدون مراجعه به یک فروشگاه تخصصی این کار را انجام دهید.

آنها می توانند گران باشند و شما باید از خانه مورد نیاز خود برای تهیه این بخش بزرگ از فناوری اطمینان حاصل کنید.

امکانات:

ارائه ها یا اسناد بزرگ را چاپ می کند

فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد

هزینه اولیه بالا

 

خلاصه

پیدا کردن پرینتر اچ پی مناسب می تواند یک چالش باشد ، به خصوص اگر پروژه های متنوعی را در اختیار دارید که باید انجام دهید. خوشبختانه در این فضا جایی برای نوآوری وجود دارد و مدلهای جدید پرینتر اچ پی به طور مداوم در حال به روزرسانی و بهبود هستند.

قبل از خرید یک پرینتر اچ پی ، اطمینان حاصل کنید که عملکردهای لازم برای تکمیل کارهای چاپی که باید انجام دهید را در ضمن مقرون به صرفه است. پرینتر اچ پی مناسب بدون هزینه ای بیشتر از آنچه نیاز دارید ، کار را سریع و کارآمد انجام می دهد.

 

چه انواع از پرینتر اچ پی امروز وجود دارند؟

فن آوری پرینتر اچ پی در چند دهه اخیر با جهش و مرزهایی رو به رشد بوده است. پرینتر اچ پیها می توانند کارهای پیچیده تری نسبت به چند سال پیش انجام دهند. ما فراتر از چاپ گزارش استاندارد کتاب شما رفته ایم. نمایندگی اچ پی در ایران انواع پرینتر های اچ پی را برای فروش قرار داده است.

به عنوان مثال با پیشرفت فناوری چاپ سه بعدی ، صنایع هنری ، ساختمانی ، خودرو ، پزشکی و هوافضا شاهد انفجار نوآوری بوده اند. چاپ سه بعدی توانایی شرکتها را در تولید قطعات و مواد سریع و کارآمد متحول کرده است. اما اگر یک فضانورد نیاز به یک قسمت پرینت سه بعدی برای ایستگاه فضایی خود ندارید - اشکالی ندارد ، یک پرینتر اچ پی در آنجا نیز برای شما وجود دارد همچنین در نمایندگی اچ پی شما میتوانید با مشاهده محصولات دیگر ما از خرید خورد مطمئن شده و لذت ببرید

خانواده با استفاده از پرینتر اچ پی جوهر افشان خانگی

در زیر ، انواع اصلی پرینتر اچ پیها و فن آوری های پرینتر اچ پی را لمس خواهیم کرد تا به شما در محدود کردن جستجوی بهترین پرینتر اچ پی پاسخ به خواسته های خاص شما کمک کنیم.

این که آیا شما به دنبال پرینتر اچ پی خانگی چند منظوره مناسب ، یک پرینتر اچ پی با حجم بالا برای مشاغل سنگین متن یا حتی یک پرینتر اچ پی سه بعدی فلزی برای حل مسائل مهندسی مکانیک هستید ، ما آنچه را که در آنجا وجود دارد بررسی خواهیم کرد. اطلاعاتی که برای ایجاد بهترین انتخاب برای شما لازم است.

 

پرینتر اچ پی لیزری در مقابل جوهر افشان

وقتی تصمیم می گیرید کدام پرینتر اچ پی را خریداری کند ، اولین تصمیمی که می خواهید بگیرید این است که فناوری پرینتر اچ پی مورد نظر شما چیست.

پرینتر اچ پی لیزری و پرینترهای جوهر افشان دو نوع اصلی هستند که در بازار مشاهده خواهید کرد. بنابراین ، تفاوت بین آنها چیست؟ بیایید در این مقاله از وبسایت نمایندگی اچ پی شما را با این موارد اشنا کنیم

پرینتر اچ پی جوهر افشان

ابتدا به پرینتر اچ پی جوهر افشان خواهیم پرداخت. پرینتر اچ پی جوهر افشان این پرتوهای را از پرینترهای اسناد اولیه با یکبار مصرف ، پرینتر اچ پی عکس با کیفیت بالا یا یک دستگاه پرینتر اچ پی ، اسکنر ، همه در یک استفاده می کنند.

نحوه کار پرینتر اچ پی جوهر افشان

این پرینترها با مجبور کردن جوهر از طریق سوراخ های موجود در یک پرینتر اچ پی کار می کنند. آنها قادر به تولید چاپ عکس با کیفیت بالا و همچنین اسناد سیاه و سفید و رنگی هستند. پرینتر اچ پی جوهر افشان بهترین نوع پرینتر اچ پی برای ترکیب رنگهای یکپارچه در عکسها به حساب می آیند و آنها را به گزینه ای عالی برای مشاغل گرافیکی گرا تبدیل می کند. نمایندگی HP در ایران همواره خدمات خود را برای مشتریان توضیح داده و از میزان رضایت انها میتوان به کیفیت محصولات اچ پی پی برد.

امروزه انواع پرینتر اچ پی جوهرافشان در دسترس هستند؟ تنوع عظیمی - بهترین نوع پرینتر اچ پی برای شما بستگی به این دارد که چه کسی از آن استفاده خواهید کرد ، چه تعداد از مردم از آن استفاده می کنند ، و اینکه آیا این کشور برای استفاده در خانه ، تجارت یا شرکت استفاده می کند.

بهترین استفاده برای پرینتر اچ پی جوهر افشان

پرینتر اچ پیی مانند HP DeskJet 3755 All-in-One Printer از فناوری جوهر افشان برای چاپ خانه اصلی مانند اسناد و ایمیل استفاده می کنند. اما همچنین می تواند عکس هایی با کیفیت آزمایشگاه چاپ کند و از قابلیت های اضافی اسکن و کپی کردن نیز برخوردار باشد.

با داشتن عنوان کوچکترین پرینتر اچ پی خانگی همه در یک ، این یک افزودنی مناسب برای یک دفتر خانه با نیازهای مختلف است.

پرینتر اچ پی جوهر افشان فقط گزینه ای برای خانواده ها یا افرادی نیستند که اداره تلفن همراه دارند. آنها همچنین برای مشاغل پرمحتوا و پراهمیت هستند. مدلهای تجاری پرینترهای جوهر افشان تمایل دارند سرعت چاپی بسیار بالاتری داشته باشند تا از حجم روزانه یک محل کار همگام باشند.

برای مثال ، پرینتر HP OfficeJet Pro 8740 All-in-One پرینتر اچ پی حداکثر 24 صفحه در دقیقه از اسناد سیاه و سفید و 20 صفحه در دقیقه برای رنگ را چاپ می کند. سرعت چاپ بالا با توانایی چاپ گرافیک با کیفیت بالا ، آن را به یک اتاق کار ایده آل تبدیل کرده است. شما میتوانید با مشاهده صفحه محصولات وبسایت نمایندگی HP به مقایسه قیمت و کیفیت بپردازید.

پرینترهای جوهر افشان دارای قیمت اولیه ی مقرون به صرفه ای هستند و به طور کلی کارتریج های جوهر آنها به مرور زمان نسبت به کارتریج های تونر برای پرینتر اچ پی لیزری ارزان تر هستند. جوهر افشان همچنین این مزیت را دارند که می توانند روی سطوح مختلفی مانند کاغذ عکس براق ، پارچه و لوازم التحریر چاپ کنند.

 

چند منظوره در مقابل چاپ فقط

سؤال بعدی که باید از خود بپرسید این است که آیا شما علاوه بر چاپ باید کاری با پرینتر اچ پی خود انجام دهید یا خیر. علاوه بر قابلیت های ابتدایی چاپ سیاه و سفید ، پرینتر اچ پی چند منظوره نیز وجود دارند که می توانند جریان کاری شما را ساده تر کرده یا دفتر خانه شما را ساده کنند.

به عنوان مثال برخی از پرینتر اچ پیی که علاوه بر چاپ می توانند اسکن ، کپی و فکس کنند. اسناد را اسکن کنید ، اسناد را کپی کنید و آنها را برای یک تجربه آسان و مشترک در مشتری یا شرکای مختلف در شهر فکس کنید. نمایندگی اچ پی در ایران را میتوانید از طریق سایت ما پیگیری نمایید.

شغل شما هر چه باشد - از پدر و مادر در خانه تا مدیر اجرایی شرکت - یک پرینتر اچ پی چند منظوره می تواند به معنای بهره وری بدون دردسر باشد.

به عنوان مثال ، پرینتر اچ پیی مانند HP LaserJet Pro MFP M130fn می توانند کارهای چاپ ، کپی ، اسکن و فکس را در صف پرینتر اچ پی خود بزرگنمایی کنند. با اسکن و کپی کردن با منوی کاربری آسان ، بی سیم تغییر کنید.

قابل اطمینان و مقرون به صرفه برای این پرینتر اچ پی ، چند کاره به شما امکان می دهد تقریباً از هر دستگاهی کار کنید: تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا رایانه شخصی خود با استفاده از Google Cloud Print oud 2.0.

پرینتر اچ پی تخصصی

برای چاپی که خارج از پارامترهای استاندارد جوهر روی کاغذ و منزل یا محل کار باشد ، پرینتر اچ پیی وجود دارند که برای نیازهای خاص و غیر معمول طراحی شده اند.

پرینتر اچ پی موبایل ، اندازه و مواد کاغذ غیر استاندارد و حتی پرینتر اچ پی سه بعدی طیف گسترده ای از کاربردهای بالقوه را باز می کنند و مشکلات را برای استفاده تجاری و شخصی حل می کنند.

 

بهترین نوع پرینتر اچ پی را برای شما پیدا کنید

پرینتر اچ پیها از ریشه فروتنانه خود فاصله زیادی گرفته اند و در هنگام انتخاب یک پرینتر اچ پی ، فناوری های مختلف زیادی وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید. انواع پرینتر HP دامنه وسیع را از یک کاربر به پرسهای صنعتی می رساند. نمایندگی HP همیشه در حال ارتقا سطح کیفیت محصولات خود میباشد.

پرینتر اچ پی لیزری برای چاپ با حجم بالا و چاپ در دفاتر سنگین بهترین کار را دارند ، در حالی که پرینتر اچ پی جوهر افشان به کاربران این فرصت را می دهند تا گرافیکی با کیفیت بالا چاپ کنند.

پرینتر اچ پی یکبار مصرف ، پرینتر اچ پی چند منظوره ، پرینتر اچ پی همه در یک موبایل و پرینتر اچ پی مناسب برای خانه و محل کار یا مشاغل مناسب هستند. نمایندگی پرینتر HP در ایران همیشه در حال فعالیت و کار به صورت بسیار قدرتمند در عرصه پرینتر اچ پی میباشد.

به پرینتر اچ پی دیگری که نیاز دارید ، اطمینان حاصل کنید که پرینتر اچ پیی را انتخاب می کنید که متناسب با تجارت یا سبک زندگی شما باشد. پرینتر اچ پی مناسب می تواند تجربه شما را به عنوان یک حرفه ای مشاغل که از خانه کار می کند ، تقویت کند یا گردش کار شما را به عنوان یک شرکت متحول کند.

 

5 تا از بهترین پرینتر اچ پی لیزری HP برای مشاغل کوچک

هنگامی که شما آماده هستید تا با چاپ پر سرعت و کاملاً واضح و حرفه ای ، تجارت خود را به سطح بعدی برسانید ، هیچ محصولی با پرینتر اچ پی لیزر مقایسه نمی شود.

پرینتر اچ پی لیزری جوهر افشان در بازده و راندمان بالا ، می توانند شما را بدون استفاده از سربار و تعمیر و نگهداری که بسیاری از مدلهای گران قیمت تجاری به شما نیاز دارند ، تولید کنند. بهترین لیست پرینتر اچ پی لیزری اداری را برای نیازهای تجاری بی نظیر خود در لیست برتر پرینتر اچ پی ما بیابید. نمایندگی HP همواره در سطح تاپ فعالیت خود قرار داشته و طی دهه های متمادی موفقیت های متعددی به دست اورده است

 

بهترین مدل های مناسب برای بودجه

1. برای راه اندازی تازه با نیاز به چاپ متوسط ​​، انتخاب بهتری از HP LaserJet Pro M102w Printer وجود ندارد.

این مدل چاپی تنها گزینه ای مناسب برای بودجه است که صلاحیت و حجم پرینتر اچ پی لیزری را به خوبی در اختیار هر صاحب مشاغل قرار می دهد. همچنین به لطف خروجی های آن حداکثر 23 صفحه در دقیقه و سرعت صفحه اول پرینتر اچ پی در کمتر از 8 ثانیه ، علاوه بر این می تواند یک مجموعه عالی برای هر خانه باشد.

شما می توانید با استفاده از فناوری نوآورانه HP Auto-On / Auto-Off نوآورانه ، هزینه های انرژی را کاهش دهید ، که اطمینان حاصل می کند که این تنها در هنگام استفاده از آن است. و با استفاده از ابزار HP ePrint با مدیریت آسان ، می توانید اسناد را از طریق تلفن ، رایانه لوحی یا ایمیل خود با استفاده از شبکه دو سیم 802.11n بی سیم 802.11n چاپ کنید. همچنین ، سینی ورودی حداکثر 150 برگ کاغذ پرینتر اچ پی استاندارد را در خود جای داده است ، بنابراین لازم است که آن را کمتری دوباره پر کنید.

2. هنگام انتخاب HP Printer HP Color LaserJet Pro M254dw ، می توانید علاوه بر چاپ رنگی ، تمام ویژگی های یکسان را نیز داشته باشید. نمایندگی HP همیشه در حال انتشار نسخه های جدیدی از پرینتر های اچ پی میباشد.

 پرینتر HP Color LaserJet Pro M254dw

نسخه های پر جنب و جوش و پر رنگ را با سرعت حداکثر 22 صفحه در دقیقه (سیاه یا رنگ) ایجاد می کند. سینی بارگیری چاپی خودکار ، دارای 250 برگ کاغذ است که دو برابر قدرت تولید را با قابلیت چاپ مستقیم از USB نیز فراهم می کند.

صفحه لمسی تعاملی به شما امکان می دهد تنظیماتی در کارهای چاپی خود داشته باشید ، سطح جوهر را بررسی کنید و بدون دسترسی به رایانه خود به شبکه بی سیم موجود خود متصل شوید. این ترکیب کاملی از زیبا و مقرون به صرفه است ، و آن را به گزینه اقتصادی برای مشاغل خلاق که بدون چاپ بانک نیاز به چاپ رنگی روشن دارند ، تبدیل کرده است.

با همه در یک سازنده باشید

3. هنگامی که فضا به شما نیاز دارد تا بتوانید وسایل اداری خود را به هم وصل کنید ، هیچ چیز کاملاً با پرینتر اچ پی HP Color LaserJet Pro MFP M180nw همه در یک مقایسه نمی کند.

و در حالی که عملکردهای متنوعی را ارائه می دهد ، همچنین یکی از بهترین پرینتر اچ پی لیزری برای مشاغل کوچک است. این مدل به شما امکان می دهد تا با سرعت حداکثر 17 صفحه در دقیقه چاپ کنید ، هر مدرک رنگی یا سیاه و سفید را کپی کرده و حتی با شفافیت برجسته حتی عکس های جالب توجه را اسکن کنید.

برای اتصال سریعترین سرعت بین اتصال USB ، یا اتصال بی سیم 802.11 بی سیم را بی سیم کنید. این مدل با قیمت مناسب به راحتی از تیم های حداکثر پنج نفر پشتیبانی می کند.

4- همچنین در بین بهترین پرینتر اچ پی لیزری همه در یک برای کسب و کارهای کوچک ، پرینتر اچ پی HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw است.

پرینتر HP Color LaserJet Pro MFP M281fdw

این پرینتر دارای ویژگی های جالب توجه پرینتر HP M180nw است اما امکان ارسال و دریافت نمابر را نیز شامل می شود. می توانید در هر دقیقه 22 صفحه چاپ کنید ، و اولین ضربه به اندازه 10.8 ثانیه از زدن دکمه چاپ تحویل داده می شود.

با داشتن بهترین زمان چاپ در کلاس ، می توانید حداکثر 13 صفحه در دقیقه را در حالت دوبلکس بدست آورید و فیدر خودکار خودکار 50 صفحه ای باعث می شود که کارهای کپی ، اسکن و نمابر شما بدون شما امکان پذیر باشد. همچنین دارای یک صفحه نمایش لمسی گرافیکی کامل با رنگ 2.7 اینچی است که باعث می شود دستورات چاپی خود را بدون خطاها یا خطاها وارد کنید. نمایندگی اچ پی را میتوان جزو برترین و تاپ های صنعت چاپ در دنیا دانستو

برنامه HP Smart به شما امکان می دهد اسناد ، ارسال و دریافت اسناد را از هرجای دیگر - نه فقط پرینتر اچ پیتان - انجام دهید. کافیست عکسی را با تلفن خود بردارید ، برش داده و ویرایش کنید و آن را مستقیماً برای چاپ بدون دردسر و پر رنگ در صفحه کامل به دستگاه خود ارسال کنید.

 

بهترین پرینتر اچ پی لیزری کوچک

5- اگر به پرینتر اچ پیی احتیاج دارید که بتواند تیم بزرگی را پشتیبانی کند ، ارتقا را به HP LaserJet Enterprise M506x Printer توجه کنید.

پرینتر HP LaserJet Enterprise M506x

برای استفاده فقط در تنظیمات تجاری (برای مصارف خانگی تأیید نشده است) ، این پرینتر اچ پی لیزری حجم چاپ ماهانه حداکثر 7500 صفحه را فراهم می کند و می تواند بین سه سینی دوبلکس خود 1200 صفحه کاغذ نگه دارد. صفحه لمسی 4.3 اینچی از بزرگترین در کلاس خود است و به کارمندان دفتری امکان کنترل بیشتر پروژه ها را می دهد. نمایندگی HP تعمیرات پرینتر های لیزر جت را به عهده میگیرد

سرعت چاپ تا 45 صفحه در دقیقه (فقط سیاه) می باشد و کارها را می توان به صورت بی سیم یا از طریق یکی از گزینه های شبکه متصل زیر ارسال کرد: پورت USB 2.0 با سرعت بالا ، اترنت 10 Base-T / 100 Base-Tx / 1000 Base شبکه T

شاید هیجان انگیزترین ویژگی این مدل ارزان قیمت و در عین حال کاملاً تجاری ، امنیت باشد. با وجود فناوری مختل در صنعت که برای شناسایی ، محافظت در برابر و خنثی کردن حملات سایبری طراحی شده است ، حتی حساس ترین کارهای چاپی شما نیز ایمن خواهند بود. درخواست های چاپی مشکوک قبل از وقوع متوقف می شوند و در نتیجه راه اندازی مجدد سیستم می شود.

همچنین ، از هرگونه به روزرسانی سیستم عامل غیر مجاز می توان به صورت خودکار جلوگیری کرد. این روند بدون مداخله نیز اتفاق می افتد ، بنابراین تیم فناوری اطلاعات شما می تواند کارهایی را که انجام می دهند به بهترین نحو انجام دهد ، در حالی که پرینتر اچ پی شما به بقیه کار می کند.

 

چاپ بهتر برای همه

مهم نیست که کدام یک از بهترین پرینتر اچ پی اداری را انتخاب کنید ،  شما میتوانید در سایت ما می توانید مطمئن باشید که تونر شما مایل اضافی را طی می کند.

پرینتر اچ پی لیزر کسب و کار کوچک HP

به این دلیل است که کارتریج های تونر ما از فناوری HP JetIntelligence استفاده می کنند تا از مقدار مناسب تونر برای نیازهای شما استفاده کنند - نه بیشتر ، نه کمتر.

فناوری ضد کلاهبرداری تضمین می کند که شما هیچ وقت هزینه بیشتری برای کارتریج های تونر تقلبی پرداخت نخواهید کرد ، و کارتریج های با بازده بالا اکنون قادر به چاپ بیشتری در بین تعویض ها هستند ، اغلب با هزینه هر صفحه کاهش می یابد.

پرینتر اچ پی HP همچنین از مزایای استفاده آماده برای رفتن ، درست در خارج از جعبه. کارتریج های پرینتر اچ پی از قبل نصب شده اند ، بنابراین می توانید اولین کار چاپ را زودتر آغاز کنید.

دفعه بعد که به دنبال به روزرسانی راه حل های چاپ کسب و کار کوچک خود هستید ، این مدل های HP را که برای انواع مختلف صنایع ، اندازه های اداری و نیازهای امنیتی بهینه شده اند ، در نظر بگیرید. نمایندگی اچ پی همواره در حال ارتقا سطح کیفیت محصولات خود میباشد

چه به نوع رنگ چشم دلخواه خود نیاز دارید که پرینترهای تمام رنگ HP قادر به تهیه آن باشد و یا به دنبال چاپ های سیاه و سفید با حجم بالا در پرواز هستید ، پرینتر اچ پی مناسب می تواند به شما در انجام این کار با حرفه ای و ارزشمند باورنکردنی کمک کند. .

نمایندگی اچ پی

 

 

شرکت Hewlett-Packard یا همان HP یک شرکت فن آوری اطلاعاتی چند ملیتی آمریکایی است که مقر آن در پالو آلتو ، کالیفرنیا ست. این شرکت طیف گسترده ای از اجزای سخت افزاری و همچنین نرم افزار و خدمات مرتبط با آنها را به مصرف کنندگان ارائه می دهد مانند مشاغل کوچک و متوسط (SMB) و شرکتهای بزرگ از جمله مشتریان در بخش های دولتی ، بهداشت و .... در سال 2015 ، این شرکت به دو شرکت جداگانه ، HP Inc. و Hewlett Packard Enterprise تقسیم شد. شرکت اچ پی (HP ) در گاراژ اتومبیل در سان ماتئو توسط بیل هیولت و دیوید پاکارد تاسیس شد و در ابتدا یک سری تجهیزات الکترونیکی را تولید کرد.شرکت اچ پی (HP) از سال 2007 تا Q2 2013 تولید کننده رایانه های برتر جهان بود ، در این چندساله لنوو به HP برتری پیدا کرده است.

پرینترهای HP LaserJet به عنوان یک نام تجاری، خط چاپگرهای لیزری اچ پی (HP) را که توسط شرکت رایانه ای آمریکایی Hewlett-Packard) HP )به بازار عرضه می شود ، مشخص می کند. HP LaserJet اولین چاپگر لیزری رو میزی در جهان بود. از سال 2016 ، کانن برای همه پرینترهای لیزری HP مکانیسم و کارتریج را تأمین می کند. فن آوری پرینتر HP LaserJet 5L پرینترهای HP LaserJet از موتورهای لیزری که در شرکت ژاپنی Canon تهیه می شود ، استفاده می کنند. با توجه به یک برنامه نوبت دهی بسیار محکم در اولین HP LaserJet ، HP تصمیم گرفت تا از اولین کنترلر که قبلاً توسط Canon برای موتور CX تهیه شده بود در اولین HP LaserJet استفاده کند. اولین HP LaserJet و اولین Apple LaserWriter از همان موتور چاپ ، موتور Canon CX استفاده کردند. HP تصمیم به استفاده از زبان دستورالعمل چاپگر (PCL) داخلی خود گرفته است ، برخلاف اپل ، که زبان PostScript را اتخاذ کرده است ، همانطور که توسط Adobe Systems توسعه یافته است. استفاده از یک زبان توصیف صفحه ساده تر ، به HP اجازه داد تا لیزر خود را حدود یک سال قبل از محصول مبتنی بر CX اپل و با قیمت کمتر از 1000 دلار به بازار عرضه کند.

به مرور زمان و با توسعه خط تولید محصولات شرکت اچ پی (HP) این شرکت محصولات خود را به تمامی دنیا صادر کرد. همین امر باعث شد نیاز به راه اندازی  نمایندگی اچ پی در تمام نقاط احساس شود. زیرا خدمات فروش و خدمات تعمیرات باید توسط نمایندگی رسمی اچ پی (HP) انجام شود .

به این ترتیب شرکت اچ پی با وجود تحریم ها محصولات خود را به ایران صادر کرد و همزمان با این اتفاق نمایندگی های خود را نیز در تهران و ایران راه اندازی کرد.

خدمات تعمیر پرینتراچ پی (HP)در نمایندگی اچ پی تهران

hp به واسطه کیفت بالایی که در تولید محصولات خود دارد. در میان تولید کنندگان ماشین های اداری جایگاه خوبی کسب کرده است. چاپگرهای تولید شده توسط شرکت اچ پی (HP)برنده جوایز هستند و چاپ با کیفیت بالا و طیف گسترده ای از گزینه ها را به کاربران خود ارائه می دهند. به دلیل این میزان از محبوبیت است که شرکت اچ پی (HP)خود را موظف میداند تا با ایجاد نمایندگی های اچ پی در سرتاسر جهان بهترین خدمات فروش و تعمیرات اچ پی را ارائه دهند.

نمایندگی اچ پی در تهران نیز به تمامی اصول ارائه شده از سمت شرکت اچ پی کاملا پایبند است و تمامی سعی خود را میکند تا ارائه کننده بهترین خدمات به مشریان ماشین های اداری اچ پی باشد.

نمایندگی اچ پی (HP)همچنین  موارد زیر را به طور کامل پشتیبانی میکند.

1. پشتیبانی از نصب درایور ماشین های اداری اچ پی

2. تنظیمات چاپگر جدید

3. رفع مشکلات شبکه پرینتر و اتصال

4- تعمیر یا نصب مجدد درایورهای اچ پی HP

برای کمک گرفتن در تمامی این امور شما میتوانید با شماره های(66954128-66954189) نمایندگی اچ پی hp)) در تهران تماس حاصل فرمایید.

نمایندگی اچ پی در کنار فروش انواع ماشین های اداری اچ پی خدمات پس از فروش و تعمیرات آن را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.

مرکز تعمیر پرینتر اچ پی

شما میتواتید به منظور تماس با نمایندگی اچ پی با شماره های درج شده در بخش تماس با ما، تماس برقرار کنید.

ما در نمایندگی اچ پی با حضور کادرفنی و قابل اعتماد خود توانایی آن را داریم تا در کمترین زمان ممکن دستگاه پرینتر شما را تعمییر کنیم.

خدمات تعمیرات پرینتر در نمایندگی اچ پی

شما میتوانید با مراجعه به نمایندگی اچ پی بهترین خدمات را در خصوص تعمیرات ماشین های اداری اچ پی دریافت کنید. ا به عنوان نمایندگی اچ پی موظف هستیم تا بهترین خدمات با بالاترین کیفت را به کاربران و مشتریان محصولات اچ پی ارائه دهیم.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه نیازی به نمایندگی ها است؟

به طور کلی درست است که محصولات اچ پی در بالاترین سطح کیفیت ساخته میشوند اما به عنوان یک دستگاه الکترونیکی ممکن است در هر زمان و هر لحظه از کار بیافتد و در اینجاست که نیاز به تعمیرات پیدا خواهند کرد در این مرحله نمایندگی اچ پی و تیم مرکز خدمات تعمیر چاپگر HP نقش خود را ایفا می کنند.

ما گروهی از زبده ترین متخصصینی هستیم که به عنوان یک تیم در کنار هم کار میکنیم و در نمایندگی اچ پی در فرد در زیمنه کاری خود متخصص است. ما دانش کاملی در مورد چاپگرهای اچ پی داریم، به همین دلیل در تعمیر هرگونه آسیب وارده به چاپگر شما ، متخصص هستیم.

چرا به نمایندگی اچ پی HP نیاز دارید؟

مسئله مهمی که باید آن اشاره کنیم این است که شما هرگز نباید دستگاه خود را برای تعمیر به دست یک شخص غیر متخصص و خارج از نمایندگی اپسون بسپارید ، زیرا این چاپگرها دارای فناوری پیچیده ای هستند که فقط یک متخصص با تجربه دانش آن را دارد تا تعمیرات پرینترهای اچ پی را به بهترین شکل انجام دهد. همانطور که همه ما می دانیم انواع مختلفی از پرینترهای اچ پی با کارایی های متفاوت وجود دارد که در ادارات و دفاتر کار خانگی مورد استفاده قرار میگیرند. این پرینترها ممکن است دچار برخی مشکلات  شوند. اگر با مشکلی مانند آلارم سطح جوهر کاذب ، مشکلات هماهنگی غلطک ها ، لک های جوهر و لکه دار کردن کاغذ و غیره روبرو شده اید ، مستقیماً به مرکز خدمات تعمیرات اچ پی مراجعه کرده و از خدمات مطمئن و رضایت بخش بهره مند شوید.

چرا باید نمایندگی مجاز اچ پی HP را انتخاب کنید؟

نمایندگی اچ پی در ایران و تهران سالهاست که در زمینه تعمیرات ماشین های اداری اچ پی و همچنین فروش محصولات اچ پی فعالیت میکند. یکی از مهمترین مزیت های انتخاب نمایندگی اچ پی برای انجام امور تعمیراتی و خرید، سرعت بالای ارائه خدمات است. در این میان تعمیرکاران و متخصصین ما در نمایندگی اچ پی با ارائه راهنمایی از راه دور به دارندگان ماشین های اداری اچ پی راهنمایی لازم را خواهند کرد تا شما بتوانید در منزل مشکلات جزئی پیش آمده را به راحتی رفع کنید.

با ما تماس بگیرید

شما می توانید به راحتی  با شماره تلفن 66954128-66954189  نمایندگی اچ پی تماس بگیرید و یا می توانید از طریق وب سایت ما به صورت آنلاین با ما در تماس باشید و از خدمات chat live نیز بهره مند شوید. ما به شما اطمینان می دهیم که از خدمات ما ناامید نخواهید شد.

چرا باید ما را به عنوان نمایندگی اچ پی انتخاب کنید؟

تعهد یکی از مهمترین اصولی است که باید در نمایندگی ها رعایت شود و نمایندگی اچ پی به واسطه تیم متخصص و کارآمد خود ارائه کننده بهترین راه کار به مشتریان محصولات اچ پی است و خود را موظف و متعهد میداند تا در انجام امور تعمیراتی و خدماتی خود حرفه ای بوده و نگرانی ناشی از خرابی پرینتر را در شما برطرف کند بو همین دلیلی است که شما باید نمایندگی اچ پی را انتخاب کنید.

چگونه با ما به عنوان نمایندگی اچ پی ارتباط برقرار کنید؟

در دنیای امروز ارتباط بسیار آسان شده است یکی از ساده ترین راه های ارتباطی تماس با شماره های درج شده در بخش تماس با ما است. در این زمان کارشناسان ما مشکلات مربوط به چاپگر شما را در کمترین زمان ممکن برطرف خواهند کرد. اگر به دنبال مشاوره در مورد چاپگرهای خود هستید ، در صورت تمایل از ماژول قابل اعتماد چت زنده ما استفاده کنید. با این روش می توانید برای پاسخ سریع به سؤالات فوری خود دسترسی داشته باشید.

شماره تماس پشتیبانی نمایندگی HP شماره تلفن 66954128-66954189

شماره تلفن پشتیبانی نمایندگی اچ پی یک راهنمای پشتیبانی مشتری HP Printer است که توسط تکنسین های متخصص برای رفع مشکلات فنی HP ارائه شده است. پرینترهای اچ پی به دلیل داشتن جدیدترین فناوری ، ویژگی های نوآورانه و طراحی زیبا در سراسر جهان محبوبیت زیادی دارند. پرینترهای HP نیازمند نمایندگی اچ پی و یک ارائه دهنده خدمات پشتیبانی فنی مستقل برای انواع چاپگر HP از جمله بی سیم ، جوهر افشان و جت لیزری است و تا بهترین راه حل را مطابق با الزامات به مشتریان و کاربران اپسون ارائه دهد. خدمات پشتیبانی توسط تکنسین های معتبر انجام می شود تا خدمات با کیفیت و با هزینه های مقرون به صرفه ای ارائه دهند.