خدمات نمایندگی کانن

تعمیر پرینتر کانن در واقع شامل تمامی خدمات تعمیری، تعویضی و ترمیم می باشد. که به تفضیل درباره هر کدام از بخش های آن در بخش تعمیرات توضیح داده خواهد شد.

تعمیر پرینتر canon یکی از خدمات بسیار تخصصی است که توسط نمایندگی کانن به کاربران ماشین های اداری کانن ارائه می شود. نمایندگی کانن در ایران و تهران با تجربه چندین دهه فعالیت در حوزه تعمیرات ماشین های اداری کانن به واسطه حضور متخصصین و کارشناسان زبده خود توانسه ارائه کننده بهترین خدمات تعمراتی به مشتریان خود باشد.

نمایندگی کانن به دلیل داشتن مجهزترین کارگاه در حوزه تعمیرات توانسته همیشه بالاترین بازدهی در خصوص تعمیرات ماشین های اداری کانن را داشته باشد.

تعمیرات پیرنترهای کانن و گارانتی خدمات اراه شده

نمایندگی کانن به دلیل کیفیت و سطح بالای تعمیراتی که ارائه میدهد، دستگاه های تعمیری را به مدت 30 رو پس از تعمیر گارانتی میکند، به دلیل آسودگی خاطر مشتریان از خدماتی که توسط نمایندگی کانن ارائه می شود.

نمایندگی کانن سرویس کلی دستگاه های تعمیراتی را نیز انجام میدهد، سرویس به معنی گردگیری‌ها و سرویس های بهسازی میباشد که باعث بازیابی کیفت اولیه پرینتر شما میشود.

عیب یابی و تعمیرات پرینتر کانن

کارشناسان ما در نمایندگی canon به واسطه گذرندان دوره های مختلف و داشتن آرشیو بزرگی از محصولات اورجینال به راحتی میتوانند کلیه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری پرینترهای کانن را ارائه دهند. در این بخش به معرفی برخی از رایج ترین اشکالاتی که در پرینترهای کانن پیش می آید خواهیم پرداخت: خرابی درام پرینتر کانن، خرابی مگنت پرینتر کانن، اشکالات کارتریج پرینتر کانن، خرابی پیکاپ رولر پرینتر، خرابی غلطک های پرینتر و .  در نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن ابتدا تمامی بخش های پرنتر به صورت کاملا دقیق بررسی می شود تا تعمیرات بر اساس عیوب پیدا شده صورت پذیرد.

نمایندگی تعمیرات کانن

یکی از مهمترین و با افتخارترین افتخاراتی که توسط نمایندگی تعمیرات کانن بدست آمده است. انتخاب نمایندگی تعمیرات پرینترهای کانن به عنوان یک مرکز نمونه در بخش تعمیرات است. و این افتخار به دلیل رضایت مشتریان از خدمات ارائه شده به آنها می باشد.

 

نمایندگی کانن

نمایندگی کانن خود را موظف میداند تا برای کادر فنی خود فضایی با پیشرفته ترین تجهیزات فراهم آورد تا خدمات مورد نیاز کاربران به بهترین شکل ممکن انجام شود. نمایندگی کانن در بخش فروش، عرضه‌کنندۀ دستگاه ‌های کانن و در پارت تعمیر، ارائه‌دهندۀ خدمات پس از فروش است.

چگونگی نصب پرینترهای کانن

امروزه پرینترها به یکی از مهمترین ابزار در ادارات تبدیل شده اند. پرینترها در ادارت، شرکت های بزرگ،شرکت های کوچک حتی در دفاتر خانگی مور استفاده قرار می گیرند. نصب و راه ندازی پرینترها همیشه یکی از مهمترین دغدغه های موجود برای کاربران انها بوده است. در این مطلب سعی بر آن داریم تا نحوه نصب و راه ندازی پرینترهای کانن را به شما آموزش دهیم. این مطلب به شما کمک میکندتا بدون نیاز به متخصصان به راحتی پرینتر canon خود را نصب کنید. در مرحله ی اول تمامی اتصالات پرینتر را به کامپیوتر وصل نکنید. بعد از گذاشتن DVD درایور در کامپیوتر خود کلیه مراحل به شما نشان داده میشود.به یاد داشته باشید در صورتی که در انجام دادن مراحل ذکر شده موفق نبودید و نصب پرینتر کانن انجام نشد برای این کار به متخصصان واحد تعمیرات پرینتر کانن مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات پرینتر کانن

نمایندگی کانن انواع پرینترهای کانن اعم از پرینترهای لیزری کانن، پرینترهای جوهرافشان کانن و پرینترهای سلفی کانن را تعمیر میکنند. در واحد تعمیرات کانن از مجرب ترین تعمیرکاران و کادر فنی حرفه ای برای امور مربوط به تعمیرات بهره میگیرند. بهره مندی این واحد از بهترین ابزارآلات سبب شده تا فرآیند تعمیرات با سرعت و کیفیت بسیار بالایی انجام شود. تعویض کارتریج پرینتر کانن، درام چاپگر canon ، شارژ کارتریج و در واحد تعمیر پرینتر کانن ارائه می شود. در صورتی که پرینتر شما با مشکلاتی مانند کم رنگ بودن چاپ، گیر کردن کاغذ در دستگاه و مواردی از این قبیل مواجه شد از تعمیرات ناآگاهانه بپرهیزید و در اولین فرصت به نمایندگی تعمیر پرینتر مراجعه کنید.

تعمیر پیکاپ رولر پرینتر کانن

تعمیرات پرینتر کانن

pick up فرآیندی است که در آن حالت دستگاه پرینتر تمام توان خود را بکار میبرد تا کاغذ را بلند کرده و وارد دستگاه کند. تعمیر پیکاپ و رولر پرینتر کانن زمانی لازم است که دستگاه پرینتر شما به هر دلیل کاغذ را به درستی به داخل پرینتر نفرستد و در نهایت درون دستگاه گیر کند و به این معنی است که پیکاپ پرینتر کانن شما آسیب دیده و احتمالا به تعمیر و یا تعویض نیاز دارد. در برخی موارد ممکناست عامل خرابی وجود یک شی خارجی مانن تکه کاغذ، سوزن منگنه و یا سایر قطعاتی که ممکن است همراه کاغذ کش به دستگاه وارد شود.

چگونه پیکاپ و مسیر کاغذ پرینتر کانن را تمیز کنیم؟

هر میزان که شما پرینتر خود را تمیزتر نگهدارید و از ورود خاک به دستگاه خود جلوگیری کنید، کیفیت نهایی فایل پرینت شده شما در پرینتر کانن بالاتر خواهد ونیاز به تعمیر پیکاپ رولر پرینتر کانن کمتر احساس می شود.

در برخی موارد لازم است تا مسیر حرکت کاغذ را پاکسازی کنید به همین منظور باید مراحل زیر را انجام دهید:

pickup ruler printing

پرینتر را روشن کنید. کاغذ را در سینی پرینتر کانن قرار دهید، Printer properties را باز کنید. روی Device settings کلیک کنید. در قسمت cleaning دکمه start را فشار دهید.

این فرایند حدود دو دقیقه طول می کشد و در این مدت فعالیت پرینتر کانن متوقف می شود، به همین دلیل تا زمانی که فرایند تمیز کردن به پایان نرسیده، نمی توان از دستگاه استفاده کرد. ممکن است لازم باشد چندین بار فرایند تمیز کردن را در مسیر کاغذ در پرینتر کانن تکرار کنید تا این قطعه کاملا تمیز شود.

تعمیر پرینتر کانن

تعمیر و پاکسازی تمامی این موارد در نمایندگی تعمیر پرینتر کانن توسط متخصصین به بهترین شکل ممکن انجام میشود. ما در این بخش سعی بر آن داشتیم تا اطلاعات اولیه از نحوه نگهداری و پاک سازی پیکاپ رولر پرینتر کانن در اختیار شما قرار دهیم.

شما می توانید در صورت بروز هر مشکلی با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید تا متخصصین ما به شما کمک کنند.

نمایندگی کانن و واحدهای تعمیرات کانن

نمایندگی تعمیرات کانن در بخش خود تمامی خدمات مربوط به تعمیرات پرینترهای کانن را ارائه میدهد که در این بخش به برخی از آنها اشاره کرده ایم:

تعویض بایوس و ریست کردن انواع پرینترهای کانن، شارژ انواع کارتریج پرینتر کانن، ، بررسی و تعمیر نوار انکودر پرینتر کانن، بخش‌های مختلف پرینتر کانن، ، تعمیر داکتر بلید پرینتر کانن، تعمیر و تعویض ریبون در پرینتر کانن، حذف و نصب دوباره‌ی دایور چاپگر جهت سازگاری بیشتر با سیستم عامل، تحلیل و بررسی عیوب مربوط به پنل پرینتر کانن

تعویض و جایگزین کردن قطعات مستهلک جهت بهینه‌سازی عملکرد دستگاه و کاهش میزان مصرف انرژی، تنظیمات و نصب درایور و ماژول‌های جانبی چاپگر و تجهیزات جانبی جدید، بازیابی و ترمیم کابل‌ها، اتصالات و قطعات سخت‌افزاری در تعمیر پرینتر کانن؛ عیب یابی مسیر حرکت کاغذ و تعمیر و تعویض آنها در پرینتر کانن

مرکز خدمات تعمیرات پرینترهای کانن

نمایندگی کانن سالهاست در بخش تعمیرات پرینترهای کانن و خدمات پس از فروش کانن فعالیت می کند این مجموعه با استفاده از دانش روز و تجهیزات پیشرفته نسبت به تعمیر پرینترهای کانن اقدام می کنند. این مجموعه کلیه پرینترهای کانن از جمله پرینترهای جوهرافشان کانن، پرینترهای لیزری کانن و اسکنر کانن را تعمیر می کند.

تعمیر ماشین های اداری کانن در محل بسیار کار سخت و غیر حرفه ای بوده زیرا تعمیرات در محل و به دور از امکانات و وسایل تعمیرگاه همیشه نواقصی به همراه خود دارد که همین امر باعث عدم رضایت کاربران گرامی میشود به همین دلیل نمایندگی کانن تعمیرات در محل پرینترهای کانن را انجام نمیدهد. نمایندگی کانن در همین راستا میتواند شما کاربران گرامی را به صورت تلفنی راهنمایی کند و شما میتوانید با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات ماشینهای اداری کانن

مشاوره مشتریان در زمینه خرید انواع پرینترهای کانن

نمایندگی کانن همچنین فروش کلیه موارد مصرفی از جمله جوهر پرینترهای جوهرافشان کانن، کارتریج پرینترهای لیزری کانن و... نیز پشتیبانی می کند

ارائه خدمات تعمیرات و نگهداری پرینترهای کانن با عقد قرارداد سالانه

کالیبراسیون و تنظیم تجهیزات تمامی پرینترهای کانن

گارانتی تعمیرات و گارانتی تعمیر پرینتر تا یک ماه بهمراه پشتیبانی فنی

از جمله مهمترین بخش ها در نمایندگی کانن می توان به تعمیر پرینتر سلفی کانن اشاره کرد زیرا تعمیر این نوع از پرینرهای کانن نیاز به تخصص و مهارت در تعمیردارند و انجام آن توسط مراکز غیر مجاز ممکن است صدمات جدی را به دستگاه شما بزند. پرینترهای سلفی کانن از جمله پر طرفدارترین دستگاه های چاپ عکس در جهان میباشد. این نوع از پرینترهای چاپ عکس بخاطر سهولت در کارکرد بسیار محبوب هستند و کیفیت بسیار عالی نیز ارائه می دهند زیرا از قطعات بسیار حساس تشکیل شده است به همین دلیل تعمیرات آنها حساسیت بسیار بالایی را نیاز دارد. نمایندگی کانن با داشتن متخصصین در این زمینه میتوانند بهترین خدمات تعمیراتی را به شما ارائه کنند.

مرکز خدمات و پشتیبانی کانن

 نمایندگی کانن ارائه خدمات بهینه در زمینه پرینترهای کانن ارائه می کند

 

پس از انتخاب یک پرینتر خوب و مناسب با کسب کار خود، بیشترین دغدغه و نگرانی مشتریان، خدمات پس از فروش یا همان نگهداری وپشتیبانی پرینترهای کانن است. حضور یک تیم مجرب و متخصص در امور تعمیرات انواع پرینترهای کانن بسیار حائز اهمیت است. ویژگیهای اخلاقی ورفتاری مناسب در محیط کار و پاسخگویی مناسب باحفظ حرمت وایجاد اعتماد وآرامش خاطر برای مشتریان، از جمله ویژگی هایی است که هر یک از نمایندگی کانن متعهد به انجام آن هستند. برنامه ریزی دقیق برای به کارگیری نیروهای متخصص در بخش پشتیبانی وخدمات مشتریان موجب شده تا در صورت بروز مشکل ونقص در هریک پرینترهای کانن شما به سادگی آن را رفع کنید. نمایندگی کانن بخش خدمات پشتیبانی را یکی از اصول مهم و اساسی می داند زیرا خدمات پس از فروش به تداوم حیات مجموعه کمک بسیاری می کند. زیرا این مرحله رابط بین مشتری و مجموعه است. نمایندگی کانن به واسطه کاری که انجام می دهد دارای تعداد وتنوع مشتریان بسیاری است به همین سبب دارای تجربه‌ های حرفه‌ای از کسب وکارهای گوناگون دراختیار ما قرارگیرد. در صورت بروز مشکل شما به راحتی میتوانید با نمایندگی کانن تماس حاصل فرمایید تا در کمترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگویی شما باشند.

تمرکز اصلی نمایندگی کانن، همواره برآن است که رضایتمندی مشتریان خود را افزایش دهد زیرا در راستای افزایش رضایت مشتریان در واقع باعث رضایت کاربران بالقوه وبالفعل خود میباشد. فرآیند تعمیر در مایندگی کانن شامل چندین مرحله است.

بررسی‌های اولیه و عیب یابی دستگاه، ارائه برنامه زمانبندی برای تعمیرات پرینتر شما که پس از تایید شما مبنی بر تعمیر پرینترتان کار تعمیر آن شروع و در کمترین زمان ممکن انجام می شود. مرکز خدمات و پشتیبانی کانن هماهنطور که از نام آن مشخص است تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات است خواهد کرد.

مرکز خدمات و پشتیبانی کانن در تهران

بهترین راه ارتباطی برای انجام امور تعمیراتی

 پرینترها به یکی از ضروری‌ترین دستگاه ها در زندگی امروز تبدیل شده اند. کسی فکرش را هم نمی کرد که این دستگاه که فقط برای کارهای اداری و چاپ در ادارات استفاده می شد اکنون در منازل نیز مورد استفاده قرار بگیرد و همچنین در بسیاری از شیرنی فروشی ها و در تولید کفش و ...

این صنعت بقدری بزرگ است که بیشتر کمپانی های بزرگ از جمله کانن هر ساله برای ماندن در عرصه رقابت سعی برآن دارند تا بهترین های خود را ارائه دهند. از همین رو وجود نمایندگی های معتبر کانن در سراسر جهان اهمیت ویژه ای پیدا میکند. ارائه خدمات فروش مناسب و خدمات پس از فروش کانن از جمله مهمترین اصول کمپانی کانن در این عرصه رقابت است.

از همین رو نمایندگی کانن نیز موظف است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد یکی از مهمترین وظایفی که نمایندگی کانن بر عهده دارد تعمیرات ماشین های اداری کانن به بهترین شکل و با توجه به اصول شرکت کانن است.

ازجمله دلایلی که مشتریان ماشینهای اداری کانن خیلی دیر دستگاه های خود را برای تعمیر و سرویس به تعمیرگاه های مجاز کانن ارسال میکنند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

دلیل اول:‌ به مرکز تعمیر ماشین های اداری کانن اعتماد نداریم

یکی از دلایلی که میتوان به آن اشاره کرد آن است که وقتی پرینترمان را به تعمیرگاه می‌سپاریم ممکن است قطعات آن را عوض کنند.

دلیل دوم: فرصت مراجعه به مراکز تعمیر کانن را نداریم

گرفتاری‌های روزمره، ترافیک و دوری راه باعث می‌شود فرصت مراجعه چندباره برای تحویل دادن ماشین های اداری کانن خود و پس گرفتن آن از مراکز تعمیر کانن را نداشته باشیم.

دلیل سوم:‌ تا به وضعیت بحرانی نرسیم تصمیم نمی‌گیریم

دلیل چهارم: با روش‌های مدرن پرینترهای کانن و سایر ماشین های اداری کانن آشنا نیستیم

دنیا پیشرفت کرده و ما هنوز از خیلی از خدماتی که مردم از آن استفاده می‌کنند، اطلاع نداریم. درست مانند زمانی که اسنپ وارد بازار شده بود و ما هنوز زیر باران التماس می‌کردیم که تاکسی‌ها سوارمان کنند.

تمامی موارد ذکر شده به همراه موارد بسیاری که در ذهن همه ما وجود دارد باعث میشود تا از رسیدگی به ماشین های اداری خود کوتاهی کنیم و زمانی به فکر بیافتیم که ممکن است کار از کار گذشته باشد.

شما میتوانید با یک تماس با نمایندگی کانن از کلیه خدمات آن مطلع و در صورت نیاز از خدمات آن بهرمند شوید.