خدمات نمایندگی پاناسونیک

  نمایندگی تعمیرات پرینترهای پاناسونیک

تعمیرات پرینترهای پاناسونیک در واحدهای کاملا مجزا به  صورت تخصصی انجام می شود. تعمیر محصولات چاپی  پاناسونیک در نمایندگی تعمیرات پرینترهای پاناسونیک انجام می گردد. واحد تعمیرات پاناسونیک ضمن سال ها تجربه، از به‌روزترین تجهیزات الکترونیکی در تعمیر و ترمیم قطعات دستگاه های پاناسونیک استفاده می نماید. کلیه ی تعمیرات با قطعات اورجینال و اصلیی و مناسب‌ترین هزینه در کمترین زمان به مشتریان ارائه می گردد.

تعمیرات پرینتر پاناسونیک شامل :

تست کلیه قطعات پرینتر ، رفع اشکال قطعات معیوب درنمایندگی تعمیرات پرینتر پاناسونیک

نصب نرم افزاردر صورت لزوم و ایورهای جدید و ارائه شده از جانب شرکت پاناسونیک جهت سازگاری بیشتر پرینتر با سیستم عامل

گرد زدایی ، روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری آن و همچنین پیشگیری از ازکارافتادگی آن ( هر ۶ ماه یکبار )

تعویض و ترمیم کابل ها و سایر اتصالات در صورت خرابی و قطع شدن در مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک

ریکاوری برد کریج چاپگرهای جوهر افشان در مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک

تعمیر درام تونر

سرویس کلی دستگاه های پرینتر

رفع کلیه مشکلات مکانیکی و الکترونیکی انواع پرینتر

تعمیرات انواع چاپگر

روغن کاری و کالیبراسیون قطعات مکانیکی جهت بهینه سازی عملکرد پرینتر و نگهداری بخش مکانیکی پرینتر

شارژ کارتریج و تونر انواع پرینتر در نمایندگی پرینتر پاناسونیک

ارائه مشاوره و راهنمایی به مشتریان  در خصوص عملکرد پرینترها در مرکز تعمیرات پرینتر پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات پرینترهای چندکاره پاناسونیک

تعمیرات پرینترهای چندکاره پاناسونیک باید با پیشرفته ترین تجهیزات و روش های جدید انجام گیرد. پرینترهای چندکاره لیزری پاناسونیک یکی از پرکاربردترین پرینترها در ادارات است زیرا به راحتی میتوان تمامی امور اداری را با آن انجام داد کپی، اسکن، پرینت و فکس.

تعمیرات پرینترهای چندکاره پاناسونیک باید در نمایندگی تعمیرات پرینترهای پاناسونیک صورت گیرد زیرا تعمیرات آن کاملا تخصصی است و باید در محیطی کاملا مجهز و زیر نظر متخصصین این حوزه صورت بگیرد. تکنسین ها در نمایندگی تعمیرات پرینترهای پاناسونیک، پرینتری که برای تعمیرات به مرکز ارسال میشود را  بررسی و عیب یابی می کنند و پس از اعلام هزینه به کاربر و تایید، پرینتر در کمترین زمان ممکن تعمیر می شود. تکنسین های نمایندگی تعمیرات پرینتر چند کاره لیزری پاناسونیک در صورت نیاز دستگاه به تعویض قطعه از قطعه ی هولوگرام دار و ارجینال استفاده می نمایند .

خدماتی که نمایندگی تعمیرات پرینترهای چندکاره لیزری پاناسونیک ارائه میدهد:

تعمیرات کاغذکش در پرینترهای لیزری چندکاره پاناسونیک

یکی از موارد و قطعاتی که معمولا در پرینترها دچار اشکال در عملکرد میشود کاغذکش است. اشکال در کاغذ کش دلایل مختلفی دارد که از عمده ترین آن میتوان به استفاده از کاغذهای غیر استاندارد، افتادن اشیاء درون پرینتر، وجود خاک در محیط و عدم سرویس های دوره ای اشاره کرد. در صورت بروز اشکال در کاغذکش پرینترهای لیزری پاناسونیک با نمایندگی تعمیرات پاناسونیک تماس حاصل فرمایید زیرا این نوع از تعمیرات حتما باید توسط کارشنایا و در نمایندگی تعمیرات پرینترهای لیزری پاناسونیک انجام شود.

شارژ کارتریج در نمایندگی پرینترهای چندکاره لیزری پاناسونیک

تعمیرات هد در پرینترهای چندکاره لیزری پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک

دستگاه کپی پاناسونیک ازآن دسته از ماشین های اداری است که هرچی بیشتر از آن کار بکشید باز هم مثل روز اول خواهد بود و اگر زمانی برای دستگاه کپی پاناسونیک شما مشکلی پیش آمد حتما با نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید زیرا تعمیرات دستگاه های کپی  پاناسونیک نیاز به تخصص ویژه دارد و تعمیر آن باید به دست متخصصین این حوزه باشد. نمایندگی تعمیرات پناسونیک بعد از تعمیر دستگاه کپی شما را به مدت 1 ماه گارانتی میکند تا شما نسبت به تعمیر پرینتر خود آسوده خاطر باشید.

شرکت پاناسونیک از جمله تولید کنندگانی است که دستگاه های کپی پاناسونیک را به صورت تخصصی تولید و روانه بازار میکند. این برند محبوب در سایر تولیدات خود نیز جزو بهترین ها میباشد.

پاسخگویی به پرسش کاربران از جمله ضرورتی ترین خدماتی است که در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک توسط واحد فنی به مشتریان ارائه می شود. این واحد به منظور رفع نیاز کاربران راه اندازی شده تا در صورت بروز مشکل و نیاز به راهنمایی سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ مناسب را دریافت کنند. تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک در نمایندگی پاناسونیک به دست کارشناسان انجام می پذیرد زیرا دوره های تخصصی لازم برای تعمیرات را گذرانده اند.

دوره های لازم و تخصصی برای تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک هم زمان با ورود دستگاه های جدید به بازار تشکیل میشود و همین امر باعث ارتقاء دانش فنی کارشناسان در تعمیرات دستگاه های کپی پاناسونیک می شود. نمایندگی تعمیرات پاناسونیک تمام تلاش خود را خواهد تا خدماتی مطابق با دانش روز به کاربران  مشتریان خود ارائه دهد.

خدماتی که در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک به کاربران ارائه می شود:

 

تعمیرات هیتر دستگاه کپی پاناسونیک در نمایندگی تعمیرات دستگاه کپی

هیتر در دستگاه های کپی و پرینترها یک قطعه مهم و مشترک است که وظیفه ثتبیت متن و تصویر را بر روی کاغذ دارد در واقع با گرم کردن کاغذ به تکمیل شدن این فرآیند کمک میکند. زمانی که این قطعه دچار اشکال شود شما خطوط مختلفی را بر روی کاغذ چاپ شده دیدید باید به اشکال در این قطعه شک کنید. در این حالت در واقع تونر به درستی بر روی کاغذ تثبیت نمی شود. واحد تعمیرات دستگاه کپی پاناسونیک در نمایندگی تعمیرات پاتاسونیک پس از بررسی و با توجه به تجربه و دانش خود به راحتی این قطعه را تعمیر خواهد کرد لذا در صورت مشاهده ی هر گونه اختلال در هیتر دستگاه فتوکپی پاناسونیک به نمایندگی تعمیرات کپی پاناسونیک مراجعه کنید.

تعمیرات انواع قطعات مکانیکی دستگاه کپی و عیب یابی آنها

تعمیر کاغذکش در دستگاه کپی پاناسونیک

تعویض و تعمیر برد در پرینترهای پاناسونیک

نمایندگی تعمیرات فکس پاناسونیک

دستگاه فکس چیست ؟

دستگاه فکس به دستگاهی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت نامه های اداری را با استفاده از خطوط تلفن مهیا می سازد . بدین صورت که کاغذ به دستگاه وارد شده، اسکن می شود و سپس از طریق تلفن ارسال می شود .

دستگاه فکس، نوشته یا همان نامه های اداری را به کدهای مناسب برای ارسال در خطوط تلفن تبدیل می کند . این کار توسط فکس مبدأ اتفاق می افتد، پس از تبدیل نوشته به سیگنال های قابل ارسال در خطوط تلفن و ارسال آن به فکس دیگر ، فکس مقصد سیگنال های دریافتی را به نوشته تبدیل می کند و نوشته ها بر روی کاغذ چاپ می شوند .

فکس ها به سه دسته لیزری ، کاربنی ، حرارتی تقسیم می شوند که با توجه به نیاز شرکت و استفاده کننده مورد نظر نوع آن مشخص می شود . به طور مثال در یک شرکت کوچک که تعداد نامه های اداری ارسالی و دریافتی کم است استفاده از فکس حرارتی که دارای سرعت کم است مناسب تر می باشد یا در شرکت متوسط که تعداد فکس ها زیاد نیست و تنها یک نفر (مثلاً منشی) از فکس استفاده می کند ، فکس کاربنی که سرعتی متوسط دارد نیاز شرکت را مرتفع می سازد و در شرکت بزرگ که چندین نفر از دستگاه فکس استفاده می کنند و تمایل به استفاده مفید از فضای شرکت را دارند و تعداد نامه های ارسالی و دریافتی زیاد است بهتر است از فکس لیزری استفاده شود که سرعت بالایی دارد و هم چنین دارای ویژگی های خاص زیادی می باشد .

شرکت هایی که دستگاه سانترال دارند از چه فکسی باید استفاده کنند ؟

شرکت هایی که دستگاه سانترال دارند با توجه به موارد فوق ، فکس مورد نظر را تهیه کرده و آن را به عنوان یک داخلی در سانترال تعریف کنند تا کلیه کارکنان بتوانند در صورت لزوم مکالمات را به این سیستم ارتباطی پیشرفته انتقال دهند .

تعریف فکس به عنوان یک داخلی در دستگاه سانترال موجب می شود در عین استفاده از قابلیت های سانترال برای دریافت فکس اتوماتیک ، وجهه شرکت نیز در برابر تماس گیرنده حفظ شود .

موارد مهم دیگری برای انتخاب دستگاه فکس

فکس دارای گوشی تلفن باشد یا خیر ؟

بعضی از دستگاه های فکس دارای تلفن رومیزی و یا تلفن بی سیم هستند مانند مدل KX-FT711

در صورت داشتن تلفن ، پیغام گیر هم داشته باشد ؟

فکس هایی که دارای گوشی تلفن هستند می توانند دارای پیغام گیر به منظور دریافت پیغام در هنگام عدم پاسخگویی باشند .

 

 

انتخاب فکسی که بتواند از دو طرف کاغذ پرینت بگیرد و یا فقط از یک طرف کاغذ

بعضی از دستگاه های فکس قابلیت برش خودکار کاغذ را دارند مانند اکثر فکس هایی که به جای کاغذ از رول استفاده می کنند .

داشتن حافظه برای دریافت فکس در هنگام نبود کاغذ

فکس هایی که دارای حافظه هستند ، زمان که کاغذ در دستگاه فکس وجود نداشته باشد فکس را در حافظه خود نگه می دارد و پس از گذاشتن کاغذ ، فکس دریافتی چاپ می شود

تعمیرات فکس پاناسونیک با توجه به کاربرد بالای آن در مراکز اداری و سازمان‌ها، نیازمند سرعتِ عمل و تخصص بالای کارشناسان تعمیر است. تخصص و سرعت عمل کارشناسان تعمیر، سبب تعمیر و تحویل دستگاه در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به مرکز مربوطه می‌گردد و این امکان را برای کاربر فراهم می‌سازد تا بی‌هیچ فوت وقتی، به ارسال و یا دریافت نامه‌های مورد نیاز بپردازد. بروز ایراد و عیب در سیستم فکس، در واقع سبب بروز اختلال در ارائه خدماتی می‌گردد که در آن‌ها نیاز به دستگاه فکس است؛ بروز اشکالات در فکس‌های پاناسونیک گاه سبب می‌گردد تا کاربر قادر به برقراری ارتباط نشود که این امر در دنیای مبتنی بر ارتباطات امروزی، مشکلی اساسی و جدی به حساب می‌آید. از همین‌روست که سرعت و کیفیت در تعمیر این دستگاه بسیار مهم و ضروری تلقی می‌گردد.

نمایندگی تعمیرات فکس پاناسونیک و دیگر واحدهای تعمیرات پاناسونیک

واحدهای تعمیرات پاناسونیک شامل واحدهایی هستند که تعمیرات ماشین های اداری سامسونگ در کارگاه های مجزا انجام می دهند. واحد تعمیرات پرینتر ، فکس ، دستگاه کپی و تلفن های سانترال پاناسونیک از جمله واحدهای این مجموعه می باشند. در این صفحه خدمات مرتبط با تعمیرات فکس پاناسونیک شرح داده می شود.کارشناسان تعمیرات فکس پاناسونیک با دارا بودن برترین و بزرگترین آرشیو محصولات اورجینال، به تمام قطعات سخت افزاری و نرم افزاری این محصول مسلط بوده و در صورت نیاز با تعویض برخی از قطعات و جایگزین ساختن آن‌ها با قطعات اصلی و اورجینال، آن‌را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی خواهند کرد.

کارشناسان حاضر در مرکز تعمیرات پاناسونیک، دانشِ اولیه تعمیرات را با حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی کسب نموده‌اند و در گام بعدی، مهارت فنی آنان با آزمون‌های متعدد برگزار شده از سویِ این مرکز مورد سنجش قرار گرفته است از این‌رو به جرأت می‌توان گفت که کارشناسان حاضر در این مجموعه قادر به ارائه برترین سطح کیفی خدمات ترمیم و تعمیر محصولات پاناسونیک می‌باشند.

نمایندگی تعمیرات دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک

دستگاه فکس به طورکلی یکی از پرکاربردترین ماشین های اداری در اردارات است که به انواع مختلفی دسته بندی می شود در این گفتار به معرفی دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک و همچنین تعمیرات دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک خواهیم پرداخت.

دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک قیمت بسیار مناسب و پایینی دارد و برای دریافت فکس نیاز به کاغذ مخصوص حساس به حرارت دارد از جمله مهمترین ایراداتی که این نوع فکس دارد میتوان به از بین رفتن چاپ روی کاغذ اشاره کرد. دستگاه های فکس از گذشته تا به امروز جزو پرکاربردترین دستگاه های مورد استفاده در ادارات می باشد.

دستگاه فکس حرارتی برای استفاده در منزل و ادارات کوچک بسیار مناسب است. دستگاه فکس پاناسونیک جزو بهترین دستگاه ها فکس در دنیا هستند که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه فکس حرارتی پانسونیک از کارتریج برای چاپ استفاده نمیکنند بلکه حرارتی که تولید می کند باعث می شود تا چاپ روی کاغذ حساس به حرارت انجم شود. این نوع از فکس های پاناسونیک بر روی کاغذ معمولی چاپ انجام نمیدهد.

تعمیرات دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک

یکی از اشکالات رایجی که در دستگاه فکس پاناسونیک پیش می آید اشکال در بوردلاین است. در این حالت بورد مربط به اتصال تلفن دچار اشکال شده و نیاز به تعمیر پیدا میکند زیرا در دریافت و ارسال فکس دچار اختلال می شود. به همین منظور باید با نمایندگی تعمیرات دستگاه فکس حرارتی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید تا تعمیرات دستگاه فکس پاناسونیک به دست متخصصین این مرکز انجام گیرد.

 

خدماتی که در نمایندگی تعمیرات فکس حرارتی پاناسونیک ارائه می شود:

تعمیرات کاغذکش دردستگاه فکس حرارتی پاناسونیک

اشکال در کاغذکش به دلایل مختلفی رخ می دهد که در این میان میتوان به گردخاک موجود در فضای کار اشاره کرد. ذرات ریز موجود در گرد خاک وقتی بر روی کاغذکش دستگاه فکس قرارمیگیرد به مرور زمان کارکرد این قطعه از دستگاه را دچار اختلال میکند و فرایند چاپ دچار اشکال می شود. در این صورت با نمایندگی تعمیرات دستگاه فکس حراراتی پاناسونیک تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در بخش تعمیرات دستگاه فکس شمارا راهنمایی کنند.

 

تعمیرات هات در دستگاه فکس پاناسونیک

تعمیرات شکستگی و خرابی گوشی و بند گوشی در دستگاه فکس پاناسونیک